Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapraszam Wszystkich XTZ 750 Polska profil facebook

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zapraszam Wszystkich XTZ 750 Polska profil facebook

    Nowy profil na Facebook-ku ułatwimy sobie komunikacje Serdecznie zapraszam XTZ 750 Polska

    #2
    juz jest grupa xtzclub, ktora w porownaniu do forum jest martwa niemal i tylko czasem podryguje, IMHO zbedne rozdrobnienie
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Apeluję do admina i zezwolenie udostępniania postów na na profilu Facebook. Proszę coś zrobić a na pewno się szybko rozkreci z ponad 300 użytkownikami

      Komentarz


        #4
        Jaką, Twoim zdaniem, miałoby to przyjmować formę?
        Publikowanie postów na FB? Przeniesienie tam dyskusji?
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          Sejo, w jakim celu tworzysz konkurencyjny profil na FB? To nie jest atak, nie odbierz tego tak, ale dziwi mnie takie działanie, zastanawiam się jaki ma cel?

          Pozdrawiam
          Seb

          Komentarz


            #6
            A ja mam w dupie bookface'a więc nie widzę sensu umieszczania tam forum, jak ktoś będzie chciał to i bez profilu może założyć konto na forum przecież.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Kto ma potrzebe ten sie komunikuje tu Synek zmian nie wprowadzaj sam bez uzgodnienia z nami ��

              Komentarz


                #8
                a najlepiej - zaloz sobie swoje forum, i ze swojego forum udostepniaj posty.

                milego dnia!
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  Panowie spokojnie, może kolega ma jakiś pomysł.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #10
                    No tez wlasnie zypelnie spokojnie zapytalem jaki, bo moze jakis ma? :-)

                    Komentarz


                      #11
                      Panowie bez nerwów nie o to chodzi aby wprowadzać zamieszanie i psuć koncepcje. Forum fajne i fajnie działa ale brakuje mi powiadomień ze coś się dzieje i czy ktoś dodał jakąś fotkę lub ma pytanie na które chce znaleźć szybką odpowiedź. Dodawanie postów chyba nie będzie niczym co wprowadzi na profilu zamęt wszystko po to by żyło się lepiej.

                      Komentarz


                        #12
                        Nie czaję Twojego pomysłu, serio, znów, nie odbierz tego źle, ale nie rozumiem jaka jest różnica pomiędzy powiadomieniami na FB a tymi na tapatalku na przykład, na którym akurat to forum działa jak należy, próbowałeś?

                        Komentarz


                          #13
                          Więc wszystko jasne "taptalk " dziękuję i pozdrawiam. Testuje aplikację☺

                          Komentarz


                            #14
                            Tak kolego Sejo1988 zapytam za kolegami, skoro jest już na FB jeden profil to po kiego jeszcze jeden, w necie nasze forum jest już od bardzo bardzo dawna rozpoznawalne. Bez FB daje sobie świetnie radę. Obecny profil XTZ na fajczebuku jest praktycznie martwy. Jeśli ktoś czegoś szuka to sobie googla i znajduje bardzo szybko. Mam profil na FB i często się na niego loguję, ale na XTZ-owym profilu odkąd funkcjonuje byłem może dwa razy, szczerz pisząc nie bardzo chcę żeby moje posty z forum trafiały na Face-a.

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                              Tak kolego Sejo1988 zapytam za kolegami, skoro jest już na FB jeden profil to po kiego jeszcze jeden, w necie nasze forum jest już od bardzo bardzo dawna rozpoznawalne. Bez FB daje sobie świetnie radę. Obecny profil XTZ na fajczebuku jest praktycznie martwy. Jeśli ktoś czegoś szuka to sobie googla i znajduje bardzo szybko. Mam profil na FB i często się na niego loguję, ale na XTZ-owym profilu odkąd funkcjonuje byłem może dwa razy, szczerz pisząc nie bardzo chcę żeby moje posty z forum trafiały na Face-a.
                              Spoko już wszystko jest jasne. Aplikacja taptalk zaltwia sprawę w 100%. Przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam.[emoji4]

                              Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X