Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ 2010 PL+CZ+SK MORSKO

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
    Zniesmaczony poczynaniami organizatora zlotu na forum proszę o wypisanie mnie z listy uczestników.
    Jeśli pan B. zamierza zorganizować zlot w ten samej atmosferze i duchu jaki prezentuje na forum to to nie są moje klimaty i nie chcę mieć z tym nic wspólnego.

    Adam
    jasna dupa,chłopaki, obaj wrzućcie na luz. Mr.B ma taki ogrowaty styl ale chłop jest poza tym okej jeszcze raz proszę o spokój,panowanie nad emocjami i takie tam duperele. po to robimy imprezę, coby się zintegrować a nie już na wstępie robić sobie wzajemnie ciśnienie jak w Rowie Mariańskim. grzeczne: pliz!

    Komentarz


      Usunięte na żądanie użytkownika
      Ostatnio edytowany przez Gość; 27.

      Komentarz


        Jeśli mozna też chciałem się dopisać opcja Namiot na miche też dokładam pozdrawiam

        Komentarz


          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            Hej co do zlotu moze by sie zrzucić wiecej i jakies naszywki i koszulki ??

            Komentarz


              Trusek podoba mi się twój kierunek myślenia. blyshkrik poproszę o dopisanie do imprezy również mnie, w opcji ;namiot. No i może podajcie wreszcie jakiś nr konta , żebyśmy mogli zacząć wpłacać zaliczki, przedpłaty czy jak by to zwać.
              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

              Komentarz


                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  kurde bele, co za towarzystwo - żeby się pchać do płacenia...!
                  konta jeszcze nie podaję,musi się wyjaśnić jedna kwestia a propos pieniędzy - przyjdzie pora,dam nr konta

                  Komentarz


                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      czesc jestem nowy chetnie przyjade i poznam tenerowcow wybieram namiot do zobaczenia i uslyszenia

                      Komentarz


                        Ziut, Blyshkrik i Banany - czy dostąpimy zaszczytu z moją żonką i możemy się zintegrować z Wami pod jednym dachem wspólnie??
                        to wy ostatnio nas przygarneliście ,tymbardziej jesteśmy ZA !!! tylko powiedz zonie na co musi być przygotowana

                        Komentarz


                          Usunięte na żądanie użytkownika

                          Komentarz


                            drobne sprostowanko nie trakero tylko trakerosi nie żona a dziewczyna jak na raziez poważnych rzeczy pomysł z pierwsza pomocą jest super mogę pogadać z kumpelą może by udzieliła lekcji.a ten numer konto do korytka to na forum bedzie?

                            Komentarz


                              będzie na forum
                              ale narowiści ludzie
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                rowniez prosze o wypisanie mnie z listy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X