Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

9. PL+SK+CZ zlot motocykli Ténéré 03-05.06.2016, Tresna, ośrodek Neptun.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ale że mazury czy raczej kaszuby ?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Wiosenny termin może być za rześki. Nie myślę tu o pogodzie
      Wydaje mnie się, że na pewno nie może to być majówka albo Boże ciało. Wtedy ludzie mają długi weekend dla rodziny.
      Ja bym widział normalny weekend w czerwcu. Ewentualnie koniec maja.
      Chociaż ja mam akurat kampanie truskawkową, to znajdę czas.
      Radku co dla Ciebie 600km na wygodnej GS-owskiej kanapie Sama przyjemność.
      Można zrobić to bliżej. Np. centrum.
      Ale ja od razu mówię, że ja nic nie dam rady ogarnąć w tym terminie.
      Chyba, że w późniejszym terminie (lipiec-sierpień).
      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

      Komentarz


        #18
        Noclegi, szczyrk, góry, pensjonat, beskidy, noclegi szczyrk, restauracja , sala, konferencyjna, kwatery, pokoje, nocleg, góralski, narty, ferie, wakacje, święta, sylwester, szlaki, turystyczne, atrakcje, wyciągi

        To nasza wstępna propozycja, nasza w sensie moja i wojtasa (Emil) moglibyśmy zająć się poniekąd organizacją, troszkę tras w tych okolicach znam, jest gdzie jeździć, jest co oglądać... Wojtek ma na jeziorze żywieckim swoją łajbę tak więc w ramach odskoczni od dwóch kół możemy zorganizować również pływanie ��. Wiadomym jest ze im szybciej ustalimy datę tym lepiej.

        Komentarz


          #19
          Dla mnie git, tylko nie wiem czy nas wpuszczą ponownie
          Ale nie ma co psuć od razu opinii o ludziach

          Ja bym oponował za terminem czerwcowym jak to było w Nowym Sączu, z resztą organizator wyznacza termin na podstawie tylko i wyłączeni sugestii reszty potencjalnych uczestników.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Srał pies byle wypuścili pierwszy raz ��
            Po pijaku się nie liczy
            Kto wybrzydza ten nie....
            Spać idioty!!!
            Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

            Komentarz


              #21
              jasna dupa!!! ... będzie u-bot - jak nic

              Komentarz


                #22
                Czerwiec OK
                Sowizdrzał
                KTM 750 6T
                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                Komentarz


                  #23
                  No to myślę że miejscówkę mamy już ogarniętą, teraz tylko termin
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    No i świetnie
                    Siedlar i Wojtas (mowa o "kapitanie" ? ) zaproponowali miejscówkę - teraz pomyślcie panowie o terminie jaki Wam pasuje -reszta musi się dostosować
                    Myślę że niezbędne będzie zorganizowanie jakiejś zrzutki na godne przywitanie i poczęstunek dla gości z Czech i Słowacji.
                    Wiosenne spotkanie trzeba ogarnąć gdzieś w kwietniu - pozwoli to na dogranie tematu międzynarodowego. Radek rzucił temat Kaszub ...
                    W razie W ja też mogę ogarnąć coś w świętokrzyskim.
                    Potrzebne są pomysły na zorganizowanie jakichś atrakcji zlotowych....
                    Niestety Żywiec odpuścił temat festiwalu "birofilia"... ale w Cieszynie ma być coś w rodzaju kiermaszu piwnego w połowie czerwca

                    Siedlar!!! myśl o terminie....

                    Komentarz


                      #25
                      Sprawa chopy wygląda tak: nasza propozycja to kwiecień lub czerwiec zzzzz bardziej na kwiecień, jeśli kwiecień to pływanie może odpaść bo łódka nie będzie chyba zwodowana, ale huk tam. Drugi temat to zwiedzanie browaru żywiec, co ogólnie bym polecał, zarówno przyjezdnym z zagranicy jak równiez Wam, tym bardziej, że jedni i drudzy to alkoholicy...
                      Z tym, że tutaj tez trzeba by konkretów bo na wejście trzeba się umówić, godz data, wejście grupowe itp to jest oczywiście do zrobienia +/- ileś osób i nie ma problemu ogarnę temat tylko musimy sie określić czy chcemy bo trza bydzie bilety wstępu kupić.. ale o tym później. Mój znajomy ma niewielkie, ale warte odwiedzenia uwierzcie! muzeum starych motocykli załatwię nam wejściówkę za co łaska do skarbonki, jest jeszcze kilka dobrych miejsc do zobaczenia w tych okolicach, nie ma sensu bym pisał o szczegółach teraz.. Tak wstępnie to wygląda.
                      Zakładam, że nastawiamy się raczej na jazdę turystyczną; po nowym roku jedziemy do pensjonatu pogadać o rezerwacji i będę pisał o konkretnych datach Wy w tym czasie możecie się zastanawiać nad miesiącami jakie Wam pasują
                      Aaaaa i NIE ZAPOMNIJCIE NAPISAĆ ORGANIZATOROWI Z CZECH ŻE JAK PRZYJEDZIE TENERĄ TO NIE MA WSTĘPU !!!!!!
                      Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                      Komentarz


                        #26
                        Celuj w Czerwiec, w kwietniu to jeszcze mokro więc po lesie można jeździć bez kurzenia a to i tak będzie typowo asfaltowy wyjazd.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #27
                          Czerwiec!

                          Przejrzałem ofertę gościńca Salmopolskiego i wszystko fajnie ..... tylko .... ile oni tam miejsc mają?
                          Przy tym zlocie trzeba zapewnić ok 100 miejsc noclegowych...

                          Komentarz


                            #28
                            Cześć i czołem, być może skorzystamy z namiarów na pensjonat na początku stycznia i wtedy podzielę się opinią.

                            Komentarz


                              #29
                              Mają 50 miejsc noclegowych, ciężko będzie znaleźć miejsce które pomieści coś koło setki... Prócz hotelu
                              Mam jeszcze pewnego lokalesa który organizował kilka grubych imprez, będę dzisiaj do niego dzwonił może coś wynajdziemy, będę pisał na bieżąco
                              Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                              Komentarz


                                #30
                                Jak powiemy że na st nie może przyjechać to na pewno starczy miejsc
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X