Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VIII Spotkanie XTZ Club 2016

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    VIII Spotkanie XTZ Club 2016

    ...
    2. Co do wiosennego (krajowego) zlotu to mogę ogarnąć temat. Z atrakcjami? Proszę bardzo. Zwiedzanie krzyżackich atrakcji - Malbork, Gniew, Pelplin. W pobliżu mierzeja wiślana. Turystyki w pip - tylko ogarnąć spektakl. Off? Tor crossowy. Dwa kółeczka i z rąk wateczka Jest też sporo duktów leśnych.
    22
    13-15.05
    0%
    7
    21-23.09
    0%
    15

    The poll is expired.


    #2
    Jak dla mnie ok, najlepiej by było celować w majówkę tzn koniec kwietnia albo pierwszy tydzień maja, mam zamiar wziąć cały tydzień wolnego w pracy.
    Wiem wiem że zaraz pojawią się posty że weekend z rodziną i takie tam, ale może dzięki temu będzie spotkanie a nie spęd dla wszystkich.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Marcin, super ze tylko dla Was, majówka to również rodzina jak ją się ma, na szczęście mamy demokrację i skoro już głosowałeś, to ja jestem na nie, majówka odpada.
      I dziękuję, że podkreślasz, nie będzie to spęd dla wszystkich, CZYLI DLA KOGO???
      Dla Ciebie i kogo jeszcze??

      Komentarz


        #4
        Spokojnie - Radek organizuje wiosenne spotkanie i to do niego należy decyzja..... Nigdy termin nie będzie satysfakcjonował wszystkich - powiem tylko że organizator to rodzinny człowiek ....

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
          Marcin, super ze tylko dla Was, majówka to również rodzina jak ją się ma, na szczęście mamy demokrację i skoro już głosowałeś, to ja jestem na nie, majówka odpada.
          I dziękuję, że podkreślasz, nie będzie to spęd dla wszystkich, CZYLI DLA KOGO???
          Dla Ciebie i kogo jeszcze??
          Źle mnie zrozumiałeś, będzie to spotkanie dla wszystkich którzy mają chęć przyjechać w podanym terminie.


          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Spokojnie - Radek organizuje wiosenne spotkanie i to do niego należy decyzja..... Nigdy termin nie będzie satysfakcjonował wszystkich - powiem tylko że organizator to rodzinny człowiek ....
          Radziu dopiero zaproponował organizację a już widzę że został wybrany na organizatora
          jak to wszystko sprawnie idzie
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6

            Kaszuby fajne są! ...

            Komentarz


              #7
              Czeczen, jako człowiek lasu, nadał odpowiedni ton konwersacji, przecież jam jest niespotykanie spokojny człowiek

              Komentarz


                #8
                Ja tak tylko delikatnie przypomnę : www.rajdtukan.pl/ - 20-22 maja , więc jeśli można by ominąć ten termin

                JUNAK - jak chcesz "spotkanie" to się umów na randkę (a od ilu osób to spęd? - i co my BYDŁO ??

                A w sumie to ja nie mam XTZ to co ja się wtrącam ...

                Komentarz


                  #9
                  Kaszuby chętnie. RADZIU, pamiętaj o Tukanie 2016, 20-22 maja
                  (no i jeszcze, że 5-8 maja jest Enduropanorama w RO... takie pobożne zyczenie)
                  Sowizdrzał
                  KTM 750 6T
                  Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                  Komentarz


                    #10
                    Panowie i Panie albo xtz albo tukan zaraz sie okaze ze nikomu nie pasuje Radziu dla mnie pogoda 23 do 25 stopni Pamietaj hehe

                    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

                    Komentarz


                      #11
                      Wszystkie terminy prócz 19-22 bo jest zlocik xt 1200 z

                      Komentarz


                        #12
                        bedetrzymał rękę na pulsie przed układaniem grafika na czerwiec ,narazie wszystkie terminy mi pasują najważniejsze że nie przyjadę beczka jak ostatnio �� jeśli można coś pomóc w organizacji to pisać

                        Komentarz


                          #13
                          Ja bym raczej pisał maj, początek, bo potem w czerwcu jest zlot na południu
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Zgadzam sie z Junakiem Majindeks.jpg

                            Komentarz


                              #15
                              Nadal czekam na propozycję czasowe.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X