Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty CZĘSTOCHOWA 17.04.16r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty CZĘSTOCHOWA 17.04.16r

    Witam,
    Wybiera się ktoś do Częstochowy na zlot ?
    Więcej info na plakacie:

    #2
    No z takimi sponsorami i patronatem medialnym atmosfera będzie jak raz pasować do naszego klubu
    Sowizdrzał
    KTM 750 6T
    Nie wierz, nie bój się, nie proś!

    Komentarz


      #3
      jest cos "podobnego" na babiej gorze?
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        Już lecę pędzę......o kurka zapomniałem, rodzice mnie nie ochrzcili, a bez tego to się chyba nie uda??!!
        No i niestety słucham Samaela, a nie Arkę Noego

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
          jest cos "podobnego" na babiej gorze?
          Na Łysej Górze - pisz do Motorynki po szczegóły
          Sowizdrzał
          KTM 750 6T
          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

          Komentarz


            #6
            Na Łysej qpcio. 12-14.06.2015 Steelowy Sabat Motocyklowy
            Międzynarodowy zlot motocyklowy na terenie CK-A będzie połączeniem prezentacji motocykli - Parada małą pętlą świętokrzyską, Występy kapel rockowych. Wystąpią min. DEFEKT MUZGÓ, SEDES, HARMFOOL(Anglia), ORCHIDEA (Czechy), SLEEPWALKER, SAMOKHIN BAND (Ukraina), OBERSCHLESIEN

            a w lipcu i sierpniu są dymarki świętokrzyskie

            pełne info na http://www.dymarki.pl/kategorie/kalendarz_imprez
            Ostatnio edytowany przez Mondo Cane; 3348.
            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

            Komentarz


              #7
              Ej, na babiej tez cos z duchami bylo, ale faktycznie moglo mi chodzic o Łysą
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #8
                Zlot... na łysej babie... czy jakoś tak...brzmi niecodziennie
                Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                Komentarz


                  #9
                  Nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu.
                  Pytam osoby zainteresowane zlotem, a nie kto tu jest wierzący, bo w sumie mnie to guzik obchodzi
                  Wiem tylko tyle że atmosfera na tym zlocie jest niesamowita (ilość motocykli robi wrażenie), jeżdżę na te zloty od dawna (mając jeszcze kartę motorowerową jeździłem motorowerem) i naprawdę polecam

                  Komentarz


                    #10
                    Ja się wybieram, ale nie wiem czy pojadę, bo sporo rzeczy się u mnie teraz dzieje i nie wiem czy znajdę czas. Być może wpadnę w sobotę, albo niedzielę na chwilę (bardziej w niedzielę bo sobota raczej zajęta) z paroma kumplami.

                    Komentarz


                      #11
                      Ja się nie wybieram bo mam dość bełkotu "politycznego" jaki w ubiegłych latach serwowano na mszach.Wolę wyskoczyć w góry i tam pojeździć .
                      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                      Komentarz


                        #12
                        mario_xt600: Jak nie zamierzasz przyjechać, to nie pisz takich OT. Szkoda zaśmiecać taki ciekawy wątek.
                        Właściciel wątku Michallres czeka na zgłoszenia udziału, a nie na wynurzenia osobiste.
                        koniec OT

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez radar Zobacz posta
                          mario_xt600: Jak nie zamierzasz przyjechać, to nie pisz takich OT. Szkoda zaśmiecać taki ciekawy wątek.
                          Właściciel wątku Michallres czeka na zgłoszenia udziału, a nie na wynurzenia osobiste.
                          koniec OT
                          jest akcja jest reakcja mogę napisać co mnie boli Tak działa publiczne wyrażanie swoich zasad,wierzeń ,przekonań itd.
                          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez radar Zobacz posta
                            mario_xt600: Jak nie zamierzasz przyjechać, to nie pisz takich OT. Szkoda zaśmiecać taki ciekawy wątek.
                            Właściciel wątku Michallres czeka na zgłoszenia udziału, a nie na wynurzenia osobiste.
                            koniec OT
                            Ciekawy to on był... A od kiedy się upolitycznił to stracił swój... nie wiem jak to napisać. Czar?
                            Zresztą jak inne rzeczy w które została wmieszana polityka.
                            Szkoda, bo nie o to chodzi. Miejmy nadzieje, że kiedyś wróci wszystko do normy. Chociaż będzie chyba ciężko.
                            Ale nie ma co wałkować tematu. Fakt jest taki, że sporo maszyn się zjeżdża/zjeżdżało. Nie wiem jak teraz, bo ostatnio byłem 6-7... lat temu.
                            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                            Komentarz


                              #15
                              Byłem tam raz. Jak dla mnie było tam:
                              - dużo frendzli/chromów/lisich kit/kamizelek (nie czaję klimatu, podobnie jak wyznawcy nie czają jazdy poza asfaltem)
                              - dużo debili na szlifeirkach, kilku przy mnie się rozjebało, bo lekko przekozaczyli (w tym jeden szlif wprost pod koła TIRa)
                              - dużo gotujących się silników. Dosłownie, droga aż spływała glikolem.
                              - dużo politycznego pier..nia
                              Nasłuchałem się stałych bywalców jak to tu "co rok jest bardziej zajebiście" i że za rok też będą. Nie znam się, nie wiem co tam było takiego zajebistego, bo większość tych stałych bywalców stało jak kołki, ew. macali lisie kity, a przy niedobrej kiełbasie z grilla (drogiej jak cholera) ustalali gdzie jadą robić następny adwenczer (zlot kilka km od domu). Po tym jednym razie stwierdziłem, że mnie tam już nie zobaczą Ale też wszystkim polecam. A tak! Żeby (nie) żałować, że się nie było
                              Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X