Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 19,21-08-2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Czeczen - Jest Twoje.
    Jak wrócę to prześlę info nt rozliczenia.

    Komentarz


      #77
      No to mają konkurencję ,bo my zwijamy najlepsze czarownice
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        #78
        Jeszcze szybkie pytanie organizacyjne, domki wyposażone w jakąś pościel czy psiwory brać?

        I kiedy i jak będzie można pobrać road booki na gps?
        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

        Komentarz


          #79
          Jest pościel,łazienki w każdym domku,aneks kuchenny.
          Numery startowe ,karta przejazdu ,ślad i roadbook przekazane będą na odprawie wieczornej w piątek oraz sobotni poranek.
          Start w godzinach 8-10 powrót w godzinach 16-18. Do przejechania 180 km dla klasy ADV, dodatkowo OS-y(3) dla klasy ADV+. Os-y tylko na roadbook (1 os -czasówka na torze,2 os zadanie nawigacyjne i bród, 3 os techniczny )
          Kwaterunek w bazie w piątek od godziny 12-ej

          Komentarz


            #80
            Szanowni, planuję wyjechać w piątek o 15-ej z Natolina w kierunku Bocheńca. Zapraszam do wspólnej, forumowej jazdy.
            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

            Komentarz


              #81
              Czeczen, a wyślij ślad w czwartek wieczorem. W piątek to nie wiem jak go mam wrzucić na nawkę. Chyba, że usługa w cenie
              Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
              Adwenczur Klab FB
              Adwenczur Klab w sieci

              Komentarz


                #82
                A będzie jakiś komp do tego śladu i kable? Muszę go przekonwertować do AM.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #83
                  Będą kompy w razie potrzeby z dostępem do sieci - plik do pobrania -w formatach takich jak oferuje GPSies - gpx,kml,kmz,ozi,nmea itd....
                  Jeżeli chodzi o kable to USB-Navi(mini 2.0) - są jakieś inne wejścia w odbiornikach niż znormalizowany?
                  Programy do konwersji też dostępne na miejscu.
                  Pliki AM to format NMEA - więc gotowy

                  Komentarz


                    #84
                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    Pliki AM to format NMEA - więc gotowy
                    nie ma takiego formatu na gpsies
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #85
                      No i git. Prośba żeby miały jakiegoś Basecampa albo Mapsource bo ja to mam archaiczną nawkę
                      Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                      Adwenczur Klab FB
                      Adwenczur Klab w sieci

                      Komentarz


                        #86
                        miał być hardcore a widzę że wy już GPS-y szykujecie. Zgóbić się rzecz ludzka!
                        Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                        Nikt nie mówił że będzie letko.

                        Komentarz


                          #87
                          I wróciłem. Ciekawa impreza z sympatyczną trasą drogową. Dziękuję zespołowi CK Riders i Czeczenowi za serdeczną gościnę. Do powtórzenia
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            #88
                            Ja też chciałme podziękować Przemkowi, na prawdę stanął na wysokości zadania, pierwszy raz byłem na zlocie gdzie ludzie nie hałasowali motocyklami o 2 rano

                            Zamieszczone przez Rudolf000 Zobacz posta
                            Zgóbić się rzecz ludzka!
                            Pora już najwyższa na kupno urządzenia do nawigacji
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #89
                              Ja z Renią również dziękujemy za imprezę. Miło było zobaczyć znajome twarze. Do nastepnego

                              Komentarz


                                #90
                                Na mokro ale dojechałem Jeszcze raz dzięki za super imprezę .
                                Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X