Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 19,21-08-2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez managa Zobacz posta
    I ŁUTUTUTUTUTUTUTUUU do odciny w środku nocy..
    Był jeden ewenement, koleś chyba jeszcze nie wiedział do kogo pyszczy. Ogólnie park maszyn był świetnym pomysłem, nie dość, że motóry bezpieczniejsze (i ludzie ) to i można było się poprzechadzać między maszynami i pointegrować. Ale... Jeden minus - niektórzy mieli szatańskie pomysły... Czeczen, if you know what i mean...
    Ostatnio edytowany przez RENIA; 2556.

    Komentarz


      Zamieszczone przez managa Zobacz posta
      I ŁUTUTUTUTUTUTUTUUU
      motek z drutu

      dla mnie to właśnie była najlepsza sprawa że jeden z drugim nie hałasował w nocy.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        Zamieszczone przez RENIA Zobacz posta
        Ogólnie park maszyn był świetnym pomysłem, nie dość, że motóry bezpieczniejsze (i ludzie ) to i można było się poprzechadzać między maszynami i pointegrować.
        Minusem przebywania w parku maszyn bylo to eże sie przysiadlem do kilku lc8 mek ... i odczucia są takie że dobrze leżą w dłoniach :/ mych
        dziękuje wszystkim nieświadomym tego faktu właścicielom
        Ostatnio edytowany przez gregoszki; 2812.

        Komentarz


          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          motek z drutu

          dla mnie to właśnie była najlepsza sprawa że jeden z drugim nie hałasował w nocy.
          no wreszcie nie było zagrywek typu Kojega nocne marchewy i jazda po namiotach

          - - - Zaktualizowano - - -

          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Powoli szykujemy jakieś galerie i filmy ... coś tam zawsze będzie fajnego

          Szafa stwierdził - "nie byłem pierwszy... - to wyjadę ostatni!"



          PS. @ Mario - to mogła być wścieklica zwyczajna (jeśli to był mokry kawałek lasu) lub kolczak zbrojny - jak było sucho. Nie przejmuj się- za tydzień minie....
          .... wszystko to ze względu na jazdę "prawie nakedem".....



          Doszedłem do wniosku że poszperam w stodole i ufunduję nagrodę dla tego pana....



          ... będzie to dźwignia hamulca... - przyda się?

          Muszę też pomyśleć jak nagrodzić najładniejszą i klasyczną miotłę przywiezioną przez Rudiego

          Czeczen naked ma swoje plusy,jak jechałem już na camp to było fajnie chłodno,ale w niedzielę to woda płynęła we wszystkie możliwe miejsca. Wściekle te mrówki

          - - - Zaktualizowano - - -

          Zamieszczone przez nav Zobacz posta
          Pierwsza fotka nie działa

          Nav szkoda że nie masz filmiku z gleby na zjeździe,był by poradnik jak nie uzywać hamulca na zjazdach.Ale po tum przypomniałem sobie wszystkie zasady które obowiązują w takich sytuacjach
          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

          Komentarz


            Zamieszczone przez nav Zobacz posta
            Pierwsza fotka nie działa

            Dzięki nav , tak prostowaliśmy dźwignię hamulca za każdym razem po tej akcji . Ja jak ta przysłowiowa "Luśka imadło mam w paluszkach" prostowałem swoją 4 lub 5 razy a Mario też pewnie ze 3. Najlepsze jest uczucie jedziesz przez jakieś krzakulce lub w koleinie i nagle czujesz jak dźwignia ucieka ci z pod palców na piętę .
            Ostatni raz prostowałem po skrócie Tirexa przez ten garb z rowem
            Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

            Komentarz


              Też już odesłałem ankietę, mnie brakowało meczu siatkówki
              Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

              Komentarz


                Hmmm....

                Mondo Cane - z piwem to tak jak Renia pisała, woda - ogarniemy, w domkach powinny być czajniki - jeśli nie było to trzeba było dać znać (do 2 domków załatwialiśmy) ......sponsorzy - zapraszamy!!!!

                Renia - jakie szatańskie pomysły????

                nemo - ....uuuuu hopie.... to nie grałeś z taką fajną ekipą? prawie same dziewczyny ... w dodatku większość w bikini

                Grzesiek - nie problem! Erwin wystawił lc8 z opcją zamiany na małego adv....

                Tymczasem - zanim ruszy oficjalna galeria fotki OBiego z CKR - do brodu na Nidzie dojechał trasą OS-u.... na XJ6F....



                Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez mario_xt600 Zobacz posta
                  Nav szkoda że nie masz filmiku z gleby na zjeździe,był by poradnik jak nie uzywać hamulca na zjazdach.Ale po tum przypomniałem sobie wszystkie zasady które obowiązują w takich sytuacjach
                  Jak dojechałem to już leżałeś

                  Komentarz


                    Czeczen, z ciekawości jaki był najlepszy czas na ADV i ADVX?
                    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                    Komentarz


                      Podamy już oficjalnie na stronie - za jakiś czas. Teraz trzeba szybko nadrabiać zaległości w pracy,domu,przy motku... uzbierało się. Cierpliwości

                      Już teraz zaznaczę że źle podliczyłem wyniki w klasie adv+ ... za bardzo się spieszyłem (Burmistrz poproszony o wręczenie nagród czekał ponad 40min.) nie chciałem przypału z administracją lokalną i przez to złapałem zły czas u Jacka P. z Krakowa (błędnie obliczyłem że jest poza limitem) - który na szosowych kapciach tereską xt660z zajął 2 miejsce w klasie adv+.... na szczęście duuuużo łyskacza pozwoliło nam dojść z Jackiem do porozumienia
                      Będzie oficjalne sprostowanie w momencie podawania wyników na stronie.

                      Komentarz


                        Nawet niewiecie jak się cieszę, że tyle pozytywnych opinii i zadowolonych ludzików

                        BAAAAARDZO Wam dziękuję

                        Mam nadzieję że za rok uda się nam powtórzyć imprezę
                        Niestety wszystkim się nie dogodzi, ale postaramy się największe mankamenty poprawić

                        Piłka do siatki była - tylko BabaJaga zalatana była, i zapomniała ją przekazać na boisko - wybaczcie

                        Komentarz


                          @ Czeczen
                          "Tymczasem - zanim ruszy oficjalna galeria fotki OBiego z CKR - do brodu na Nidzie dojechał trasą OS-u.... na XJ6F.... "

                          Taka informacja pozytywnie wpływa na moją ambicję przejechania trasy adv w kolejnej edycji.
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez mOtOrynka Zobacz posta
                            Nawet niewiecie jak się cieszę, że tyle pozytywnych opinii i zadowolonych ludzików

                            BAAAAARDZO Wam dziękuję

                            Mam nadzieję że za rok uda się nam powtórzyć imprezę
                            Niestety wszystkim się nie dogodzi, ale postaramy się największe mankamenty poprawić

                            Piłka do siatki była - tylko BabaJaga zalatana była, i zapomniała ją przekazać na boisko - wybaczcie
                            Kasia było jak to już wszyscy mówili odlot jak co komu nie teges to za rok nie przyjedzie,chętnych było więcej niz miejsc tak że to nie problem . A tyle atrakcji w jeden wekend to i tak dużo jak na zmęczonych motorzystów .
                            ps. a pokaz na rurze to było dopiero super zakończenie oficjalnej części wieczoru naprawdę podziwialiśmy to co robiłaś .
                            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                            Komentarz


                              14066486_327141207622114_8422231685968861104_o.jpg

                              W kacie jaka moc, tłumik wydmuchał
                              Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                              Adwenczur Klab FB
                              Adwenczur Klab w sieci

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez mario_xt600 Zobacz posta
                                Kasia było jak to już wszyscy mówili odlot jak co komu nie teges to za rok nie przyjedzie,chętnych było więcej niz miejsc tak że to nie problem . A tyle atrakcji w jeden wekend to i tak dużo jak na zmęczonych motorzystów .
                                ps. a pokaz na rurze to było dopiero super zakończenie oficjalnej części wieczoru naprawdę podziwialiśmy to co robiłaś .
                                Dzięki Mario
                                co do pokazu - to naprawde byl mega dla mnie wysiłek, bo nogi dwa dni na obcasach męczyłam i takie mnie skurcze łapały ze szok, wiec tym bardziej sie ciesze ze sie podobalo

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X