Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Czeczen no to miejsce mamy, tylko żeby ktoś z miejscowych tam podjechał i ogarnął tylko miejscówkę. Trasę myślę na majówce objedziemy
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #47
      Miejscówka przednia, okolice przepiękne, co prawda znam je tylko ze skrótów podczas podróży nad polskie morze.

      Komentarz


        #48
        Ale czy nie będzie za mała ta miejscówka. Tam jest tylko parę domków. I to zależy jeszcze gdzie bo mają dwa miejsca.

        - - - Zaktualizowano - - -

        http://osrodek.largo.pl/

        Takie coś znalazłem na szybko
        Może całe forum pojechać
        Myślę, że warty rozpatrzenia. Można zdalnie przez tel. wszystko zorganizować.

        - - - Zaktualizowano - - -

        A tu taki trochę PRL
        Ale jak dla nas myślę, że spoko.
        http://www.portus.gdansk.pl/os_golun_wydze
        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

        Komentarz


          #49
          Ja bym wolał pierwszy ale znów powiedzą że jestem banan więc zgodzę się na to co wybierze większość

          Mamy na forum kogoś z okolic Kościerzyny?
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #50
            Ale cenowo to podobnie wygląda.
            A ten pierwszy wydaje się bardziej zorganizowany.
            Trzeba robić listę i zobaczymy ile osób chętnych. A przy okazji okaże się która miejscówka.
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz


              #51
              Nad Jeziorem Wydzydzkim jest od groma takich miejscówek. Byłem tam raz na żaglówkach i wiele razy przejeżdżałem moto koło jeziora. Na mapie google wyświetla sporo fajnych miejscówek na zlot. http://www.polwyseplipa.pl/polwysep-lipa.html

              Komentarz


                #52
                No i zaraz trzeba będzie zrobić ankietę
                Bo ja sam już nie wiem którą ofertę wybrać
                ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                Komentarz


                  #53
                  Giani co tu dumać, trzeba zobaczyć gdzie jest najlepsze boisko do siatki i tam robimy imprezę.
                  "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                  Komentarz


                    #54
                    Boisko mało istotne ważne żeby była ekipa kumata

                    Komentarz


                      #55
                      1. Najlepiej żeby ośrodek można było na ten czas opanować w całości...Wiadomo o co kaman -włącznik zapłonu/rura/Benek/strzały/Cypis/mocne wiązanki/bimber - czyli to co najlepsze, wiec duże ośrodki np 200 osób odpadają.
                      2. Boisko musi być
                      3. Alternatywa dla jeżdżenia w sobotę - ostatni rejs po zalewie - extra było

                      Komentarz


                        #56
                        pokombinowalem z urlopem i wyglada na to, ze się uda (dawno Was nie widziałem!)

                        od razu po zlocie jadę na 10 dni na Bałkany, więc chętnie zabiorę się z kimś wracającym na południe Polski.
                        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                        Komentarz


                          #57
                          Ja mogę z żeglarskiej strony ogarnąć. Jeśli dalej są chętni Czeczen.

                          Komentarz


                            #58
                            Termin idealny akurat 1 mam urodziny mozna balet zrobic

                            Komentarz


                              #59
                              Zamieszczone przez EMIL Zobacz posta
                              Ja mogę z żeglarskiej strony ogarnąć. Jeśli dalej są chętni Czeczen.
                              Super! - właśnie miałem szukać sterników! - z tym że to mają być Kaszuby(np. jezioro Wdzydzkie - da radę?)... - myślę że znajdzie się kilka osób chętnych- lub nie mających możliwości jazdy - na sobotnie żeglowanie

                              Co do wyboru miejscówki - trzeba zrobić listę i na podstawie ilości osób zdeklarowanych dokonać wyboru - znając realia to będzie pomiędzy 20-40 osób - w takim wypadku lepsza jest miejscówka kameralna gdzie będą "sami swoi" ze względu na...... - np. Siedlar jakąś petardę odpali pod innym domkiem i dym gotowy...

                              Lecimy z listą - wpiszcie się jeżeli macie przynajmniej 80% pewności..

                              1. Motorynka
                              2.Jacu
                              3.Erni
                              4.Mariusz
                              5.czeczen
                              6.....

                              Komentarz


                                #60
                                1. Motorynka
                                2.Jacu
                                3.Erni
                                4.Mariusz
                                5.czeczen
                                6.Emil


                                Czeczen patent sternika morskiego chyba wystarczy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X