Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

2-3.VII.2010 - XI Świętojański Rajd Motocykli Zabytkowych

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    2-3.VII.2010 - XI Świętojański Rajd Motocykli Zabytkowych

    Koledzy z klubu Kardan zapraszają na dobrą zabawę.
    Rajd jest zatytułowany dla motocykli zabytkowych ale podobnie jak w Mińsku Mazowieckim można bez klasyfikacji wystartować na motocyklu współczesnym obok weteranów i służyć pomocą przy orientacji w terenie i nie tylko. Czasem na prawdę sprawia to duży problem, możecie mi wierzyć na słowo. Rozmawiałem z ludźmi co układali trasę rajdu i podobno 80% to tereny wiejskie czyli kiepskie asfalty i szutry w okolicznych lasach, nie ukrywam że moja teresa uwielbia takie drogi bo przynajmniej mnie 4 litery nie bolą od ciągłego siedzenia

    to link do strony organizatora
    http://kardan.sggw.pl/index.html

    jak byli by chętni wyruszyć z wawy to zapraszam.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Jeśli pojedziesz to może i jak pojadę. Dawno nie rajdowałem się z zabytkami.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Siema ja jade

      Komentarz


        #4
        Ja niestety jestem zobligowany głosować więc jadę najpierw do Radzynia Podlaskiego z żoną a potem do Dęblina zagłosować a przy okazji zahaczę i zlot w Komarówce Podlaskiej. Szkoda ale obowiązek wzywa
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz

          Pracuję...
          X