Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kamera na kask lub na motocykl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Soniacz niedawno wypuścił HDR-30, cena również poniżej 1500zł

    W końcu znalazł się tam GPS i możliwość focenia w 11Mpix

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez CuoreSportivo Zobacz posta
      Jak wygląda jakość dźwięku? W Gopro coś tam słychać, a w kamerkach Countour? Ja jestem zwolennikiem jednak dźwięków maszynerii, a nie muzyczki.
      Jakość dźwięku podczas jazdy to dramat (poza tym jest ok) w contour roam.. niestety muszę to przyznać,

      Dziś trafiłem na takie coś.. i to chyba też o czymś świadczy... ;-))) z przymrużeniem oka ;-)
      Wiadomości - serwis newsowy portalu Gazeta.pl. Na bieżąco aktualizowane informacje z polityki, wydarzeń w kraju i zagranicą, sportu, gospodarki, kultury i nauki oraz artykuły z prasy polskiej i zagranicznej. Znajdziesz tu teksty, wideo, zdjęcia, sondaże.

      Komentarz


        #48
        Własnie zastanawiałem sie nad kamerą SONY ACTION CAM..moze mial kiedys ktos taka??

        Komentarz


          #49
          W norwegii na stronie xxl.no go pro black ed. Kosztuje teraz 2000 kr tj. 1000 zl ja kupilem w marcu za 2800 kr a teraz jak wyszla go pro 3+ to potanialy stare, kamera idealna nie tylko na moto, glownie uzywam w DH na rowerze, i do nurkowania, ma pilot wifi laczy sie z telefonem z androidem i ios. Jedyny minus to bateria

          Komentarz


            #50
            Bardzo fajny test filmowy kamer: Contour+2, GoPro Hero 3, Sony Action Cam i Drift Ghost ...czyli "droższych" kamer w identycznych i warunkach.
            Niech każdy sobie sam oceni i dopasuje coś do swoich wymagań.
            http://www.youtube.com/watch?v=Ewp9k...yer_detailpage

            Komentarz


              #51
              Do wygrania jest kamera sportowa na kask HAT268, wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań.

              Komentarz


                #52
                Tą reklamę proponuję przenieść do działu komercyjnego.....

                Komentarz


                  #53
                  mam GoPro Hero 3 jakiś miesiąc. użyłem do tej pory tylko parę razy na desce . powiem tyle, że przeżyła niezłe gleby jestem pod wrażeniem jakoś filmów super, ale nie wiem jak będzie na moto.

                  Komentarz


                    #54
                    Generalnie szukam kamery ze stabilizacją obrazu.. cięzko bedzie cos znaleźć bo wybór jest ogromny..

                    Komentarz


                      #55
                      "My od niedawan używamy drift ghost S i jeśteśmy z niej bardzo zadowoloeni, bateria trzyma naprawde dluuugo - ok 3 h. Obracany obiektyw, pilot dzieki ktoremu widac czy sie nagrywa czy nie, wysweitlacz, BARDZO POLECAMY
                      PS. bardzo prosty sposob montazu do kasku lub motocykla no i pasują syzstkie uchwyty GO Pro i nie tylko."
                      cytuję Jaca dyktującego mi zza ramienia

                      Komentarz


                        #56
                        Ja śmigam z GoPro 2. Dawali w playu zamiast telefonu za 1zł wersję outdoor więc się nie wahałem. Filmowcem nie jestem, więc mi styka
                        Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                        Adwenczur Klab FB
                        Adwenczur Klab w sieci

                        Komentarz


                          #57
                          Po ostatnim wyjeździe odpuszczam Sony HDR15-AS. Mam porównanie z GoPro3 Black. W dodatku sony kręcił w 1080/30, a gopro w 720/60 - jakość obrazu na surowych plikach to jak dla mnie przepaść. Dozbieram więc do GoPro3+ lub ustrzelę GoPro2, bo wyszło że zbędne mi są funkcje aparatu (mam fajną małpkę), wifi i inne piloty też mi niepotrzebne. A stabilizację obrazu mam na głowie

                          Komentarz


                            #58
                            a czy ktos z szanownych uzywa Contour Roam2 ? GoPro dla mnie odpada ze wzgledu na ksztalt i mocowanie na czubku glowy/daleko z boku, wiec Contour mi pasuje bardzo i mozna go wyrwac w sensownych pieniedzach + ma fantastyczny patent na poziomowanie - calkowicie dowolnie obracany obiektyw.
                            Ten drift tez wyglada ciekawie, mocowanie ma z boku kasku, nie?
                            Pzdr!
                            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                            Komentarz


                              #59
                              W gopro masz mocowanie tam gdzie sobie przykleisz, a nie martw się, opory powietrza na teresie nie będą wykręcać głowy.. ;d
                              Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                              Adwenczur Klab FB
                              Adwenczur Klab w sieci

                              Komentarz


                                #60
                                Wiem, mozna jak Tadek i superenduro wygrywac jezdzac z tym sterczacym czyms, ale ja po prostu nie chce nie podoba mi sie i juz
                                Pzdr!
                                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X