Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zabezpieczenie antykradzieżowe kasku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zabezpieczenie antykradzieżowe kasku

    Co polecacie?
    Czy za każdym razem, kiedy zsiadacie z motocykla zabieracie ten niewygodny i ciężki kask se sobą? Czy może macie jakieś patenty na przypięcie kasku do motocykla?

    Proszę o propozycje
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    Albo zostawiam w kufrze(jeśli jest miejsce),albo przypinam przez "szczękę" linką rowerową do poprzeczki kierownicy albo z tyłu do zamka
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Kask na lusterko i linka od roweru przez pałąk. Jeżeli idę do supermarketu to biorę ze sobą i już koszyka nie biorę. A w ogóle to prawie zawsze biorę ze sobą, bo nie mam tej przeklętej linki do roweru.
      ------------------------------------------------------------------
      Trzeba kochać wszystkie motocykle.

      Komentarz


        #4
        linka (solidna) motocyklowa 1,8m długości, przełożona przez szczękę kasku i przypięta U-Lockiem do przedniej tarczy( 2 in 1 ). W kufrze centralnym ląduje kurtka i reszta bajzlu, i zwiedzanie, zakupy na lekko
        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

        Komentarz


          #5
          Dziękuję za info
          Jednak pomimo tego, że kask będzie przypięty nadal będę sie z deka bał.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            Jedyne wyjście to kask Naxa za 100 zł ,jak lepszy to zawsze jest ryzyko...
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              Albo pod pachę i brać ze sobą.
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                #8
                Witam, ja osobiscie uzywam czesto do tego zwyklego lancucha firmy Oxford do przypinania motocykla, mam kask integralny i smialo przez szczeke przewijam lancuch i przez kolo oraz nad kanapa mam Shoei kask i uzywam go juz dwa lata i narazie nikt mi go sobie nie "pozyczyl" z motocykla jak byl przypiety, ale duzo wygodniejsza opcja sa dedykowane zabezpieczenia do kaskow.

                pozdrawiam Orzech
                Ostatnio edytowany przez fxrider; 1. Powód: czyszczenie ze spamu
                Kaski, odzież, narzędzia, materiały eksploatacyjne, profesjonalna obsługa
                www.moto-akcesoria.pl
                ...dla ludzi z pasją

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                  Dziękuję za info
                  Jednak pomimo tego, że kask będzie przypięty nadal będę sie z deka bał.
                  w takim razie nie bardzo wiem po co zakładałeś ten wątek, skoro i tak będziesz nosił w ręku

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez DanielD Zobacz posta
                    w takim razie nie bardzo wiem po co zakładałeÅ› ten wątek, skoro i tak będziesz nosił w ręku
                    Bosz... a choćby po to, żeby ktoś podpowiedział jakieś rozwiązanie
                    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                    Komentarz


                      #11
                      ...którym okazało się jednak noszenie kasku pod pachą w strachu pozostawienia go przypiętego choćby krowim łańcuchem pod wysokim napięciem spinając go z motocyklem, a to wszystko razem do nogi od stołu Komendanta Policji
                      Wyluzuj rootfl i przeczytaj sobie cały wątek jednym ciągiem jak wszyscy pocą się podsuwając pomysły, co zostaje skwitowane "kaskiem pod pachą" Może się czepiam, ale tak to odebrałem... nabijaniem postów

                      Komentarz


                        #12
                        Zawsze można coś tego typu http://www.4bikes.pl/product_info.php?products_id=2382 :-)

                        Komentarz


                          #13
                          O matko z córką, a co z tym zrobić?
                          ------------------------------------------------------------------
                          Trzeba kochać wszystkie motocykle.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez DanielD Zobacz posta
                            w takim razie nie bardzo wiem po co zakładałeś ten wątek, skoro i tak będziesz nosił w ręku
                            Zamieszczone przez DanielD Zobacz posta
                            ...którym okazało się jednak noszenie kasku pod pachą w strachu pozostawienia go przypiętego choćby krowim łańcuchem pod wysokim napięciem spinając go z motocyklem, a to wszystko razem do nogi od stołu Komendanta Policji
                            Wyluzuj rootfl i przeczytaj sobie cały wątek jednym ciągiem jak wszyscy pocą się podsuwając pomysły, co zostaje skwitowane "kaskiem pod pachą" Może się czepiam, ale tak to odebrałem... nabijaniem postów
                            Nadal zażywasz dopalaczy?

                            A tak wogóle to widziałem ostatnio w Berlinie pod Louisem właśnie kilka przykładów na przypinanie kasku łańcuchem do koła lub U-Lockiem (oczywiście kiedy nie padało). Jednak motocykle stały w miejscach "na publicznym widoku". No tak, ale tam jest D, a tu PL.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X