Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pas nerkowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pas nerkowy

    Jako ze po smiganiu jesienia i zima moje korzonki daja o sobie znac mam zamiar zaopatrzyc sie w pas nerkowy lub cos chroniacego dol kregoslupa przed przewianiem.
    Moze ktos cos polecic, jakies sprawdzone pasy czy sposoby na zabezpieczenie ?
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    ja uzywam grubego pasa skórzanego, wnętrze jest z polaru, chroni napewno lepiej od wszystkich rzepowych, a i rzepom jakoś nie ufam.
    dirtier, happier

    www.facebook.com/dalekadroga

    Komentarz


      #3
      Masz moze jakas fotke albo link do alledrogo... gdzie taki kupic ?
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4


        Mam dokładnie taki, może nie wygląda tak jak by sobie niektórzy życzyli ale działa bardzo dobrze, i nie ma się w nim za bardzo co zepsuć/zużyć w przeciwieństwie do pasu na rzep.
        dirtier, happier

        www.facebook.com/dalekadroga

        Komentarz


          #5
          Ja wole neoprenowy pas, lżejszy i na brzuchu lepiej leży, skóra nie oddycha i po krótkiej przejażdżce nawet po szutrach zaraz robi się mokro na dupie.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Ja jeździłem często w pasie skórzanym. W środku miał ocieplinę z wełny wielbłądziej. Czasami zakładam neopren, ale to porażka w stosunku do skóry pod względem grzania.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              skóra nie oddycha? mam zupełnie odmnienne zdanie...
              dirtier, happier

              www.facebook.com/dalekadroga

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
                skóra nie oddycha? mam zupełnie odmnienne zdanie...
                To dla porównania załóż sobie kolego kurtkę skórzaną a potem kurtkę gore tex z membraną, zobaczysz w czym się bardziej spocisz przy 20st na dworze albo jeżdżąc po szutrach.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  a my rozmawiamy o kurtkach i jeździe w 20stopniowym upale czy o pasie nerkowym na jesień? jeździłem w pasie neoprenowym, po kilku godzinach jazdy skóra jest skiszona i niedotleniona.
                  dirtier, happier

                  www.facebook.com/dalekadroga

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
                    jeździłem w pasie neoprenowym, po kilku godzinach jazdy skóra jest skiszona i niedotleniona.
                    ja mam takie same doświadczenia ze skórzanym pasem z tarboru.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      No to teraz juz nie wiem co wybrac...
                      Enduro nie klęka
                      R 1100 GS '99 - limonka
                      Pajero 3.2 DiD '03

                      Komentarz


                        #12
                        Rozwiazanie przyszlo samo - dostalem w prezencie od tesciowej pas zakladany przez leb albo przez kopyta, nierozpinany, z bawelny i z czyms z wielbladziej welny przymierzalem i gitarrra wyprobuje jak tylko bedzie pogoda
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X