Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie buty- opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Hmmm... nie nazwałbym ich kaloszami, przede wszystkim nie są z gumy i są trochę bardziej zaawansowane niż gumiaki. W mojej opinii YDS Control są świetne, nie odbiegają jakością od Haix, które jak pisałem miałem i "dały radę" (owszem na rynku są tanie Haix'y za mniej niż 300 zł, ale to produkt drugiej kategorii, bez gwarancji i z wadami fabrycznymi).
    Moim nogom póki co jest w YDS dobrze (i całe szczęście)
    Test na scieranie boczne betonem... jak dane mi będzie go przeprowadzić na pewno dam znać

    Komentarz


      Przymierzam się do zakupu takich butów: AXO DRONE Cross/Enduro model 2013, ktoś miał styczność? Jakieś opinie?

      Komentarz


        Zamieszczone przez zzwierzchu Zobacz posta
        Przymierzam się do zakupu takich butów: AXO DRONE Cross/Enduro model 2013, ktoś miał styczność? Jakieś opinie?
        Kalosze, nie warte swojej ceny, po sezonie skaja pęka i chleją wodę jak gąbka, kolega miał i testował, wystarczyły tylko na jeden sezon i to pół na pół asfalt.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Temat ciągle żywy, pojawiają się kolejne marki i modele a ja nadal chyba wraz z marcinjunak polecam SIDI Crossfire. Miałem okazję porównać je do modelu Adventure. Zupełnie inny kalosz w zupełnie inny teren. Crossfire to po prostu pancernik a zatem doskonale nadaje się do najcięższych manewrów lądowych , Adventure to taka dobrze wypasiona lekka, pościgowa korweta . Zabezpieczenie stóp kierownika w "błyskawicy" to klasa sama w sobie za to w Adventure noga będzie wypoczęta i nie zmordowana. Crossfire przejechały ze mną w nietęgiej ulewie i noga sucha jak wiór w tartaku. Spodnie oczywiście miałem wyłożone na buty i to tez miało niemały wpływ na komfort.
          Rozumiem rozterki przed zakupem i utyskiwania na brak waluty ale polecam powściągliwość w zakupie, odłożenie w skarpete plnów a na gwiazdkę zakup solidnego kamasza
          Pomny swoich poprzednich zakupów postanowiłem nie robić więcej takich błędów. Wychodzi po prostu drożej.
          Pozdrawiam.
          DÅ‚ubie bo lubie

          Komentarz


            Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
            Temat ciągle żywy, pojawiają się kolejne marki i modele a ja nadal chyba wraz z marcinjunak polecam SIDI Crossfire.


            Mnie nie stać na wydawanie dwa razy tej samej kasy na jakieś półśrodki, leczenie stawu skokowego jest o wiele droższe.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Mam nadzieje, że solidny but nie dopuści u mnie do poważnej kontuzji. A tak na marginesie to z fotek w Twoim temacie wyjazdowym zauważyłem, że mam kolorystycznie takie same
              DÅ‚ubie bo lubie

              Komentarz


                temat pewnie będzie wiecznie żywy, bo nie da się wybrać idealnego buta, który będzie spełniał wszystkie kryteria. Dla jednych cena dla innych jakość/bezpieczeństwo jest wyznacznikiem. W większości osoby zainteresowane tym wątkiem szukają jakiegoś kompromisu. Może faktycznie nie warto...Jedno jest pewne jakiekolwiek buty kupie na pewno będą lepsze od tych turystycznych które obecnie posiadam.

                Komentarz


                  Ja mam teraz Forma GT czyli do moich zastosowan idealne. Deszcz im nie grozny (jak na razie), sa lekkie, dobrze sie w nich chodzi i w ogole. Oczywiscie, do popularnych tutaj cyrkow offroadowych nienadaja sie w ogole.
                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz


                    Od dwóch sezonów męczę buty TCX Infinity GTX i dają radę w deszczu i słońcu-POLECAM

                    Komentarz


                      Temat wiecznie żywy, szukałem ale nie wiele informacji znalazłem na temat butów GAERNE G REACT, czy ktoś takie posiada? Zastanawiam się na wyborem pomiędzy nimi a forma terrain tx, przymierzałem jedne i drugie. GEARNE wygodniejsze i mają metalowe zapinki pytanie jak z jakością. Jedne i drugie w takiej samej cenie.

                      Komentarz


                        Ja używam Alpinestars Durban GORE-TEX. Dlaczego o nich wspominam, ponieważ to produkt TOP. Jak wchodziły na rynek kosztowały ok 1800 pln !!! od 2012 roku już ich nie produkują a są jeszcze na rynku dostępne, tak szybko jak się pojawiają też znikają. Ja pod koniec 2012 roku kupiłem je w InterCars na wyprzedaży za 890 !!! W MotoAkcesoria.pl dokupiłem w razie dupy komplet klamr i pasków za 60 pln. Jestem mega zadowolony z buciorów, nie przepuszczają wody, wiem bo już je utopiłem

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez TipiT Zobacz posta
                          Ja używam Alpinestars Durban GORE-TEX.
                          Ja tam bym się bał w takich kaloszkach jeździć
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Marcin do twoich wyczynów są mocniejsze ciżemki, ale te durbany tak jak i moje scouty wp mają całkiem niezłe usztywnienia wewnętrzne.
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                              Marcin do twoich wyczynów są mocniejsze ciżemki, ale te durbany tak jak i moje scouty wp mają całkiem niezłe usztywnienia wewnętrzne.
                              Ja to sie czasem zastanawiam jak wy jeździcie w tych butach z membraną w lato? Ja nie mogę założyć membrany w kurtkę jeśli jest powyżej 15 stopni a co dopiero w upale 30 stopni, przecież to się można ugotować nawet podczas jazdy.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                W butach to trochę inaczej działa, ale faktycznie oryginalne wkładki wymieniłem na jakieś chłodzące, coolmax-coś tam. No i co najważniejsze to Zbyszek KTM dawno stwierdził; trzeba zapier...
                                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X