Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie buty- opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
    no chyba, że Bartas lubi wyzwania , dorzuć kilka PLN'ów i ryzyko niespodzianiek zmniejszy się do minimum. (ca 480 PLN Formy Terrain)

    Poza tym te Vectory to są buty do supermoto i to nie za dobre - w terenie się nie sprawdzą.

    Z niedrogich a dobrych butów w teren mogę polecic AXO boxer - nówki z wysyłką można mieć za 420 zł - http://www.allegro.pl/item986267786_..._42_sklep.html

    2 moich kolegów w takich lata - jeden już od 2004, i przez kilka sezonów były to jego jedyne buty na szosę i w teren. Zrobił w nich m.in. trasę w Dolomity. Twierdzi że mu nie przemakają, nawet jak myje je karcherem. Od 2 lat lata w nich już tylko w teren ale buty nadal są w niezłym stanie.

    Osobiście cenię sobie buty typu cross/enduro ze względu na ich zapięcie na 4 klamry co pozwala im być najbardziej wszechstronnym obuwiem motocyklowym. Pasują na każdą nogę - chudą czy grubą, pod spodnie, na spodnie, z ochraniaczem czy ortezą albo bez. Jak się trochę rozchodzą to przestają być niewygodne i można w nich spokojnie latać na każdym rodzaju motocykla a do tego najlepiej trzymają nogę i dają największe poczucie bezpieczeństwa.

    pozdrawiam

    Komentarz


      #47
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #48
        [QUOTE=blyshkrik;6748]jakie vectory???, mnie chodzilo o zwykle formy, bez zawiasu, to ta sama pulka co AXO

        Vectory były używane w linku Bartasa który był gdzieś wyżej. Sformułowałem posta jakoś bez głowy albo na za duże skróty...

        pozdrawiam

        Komentarz


          #49
          Zamieszczone przez makaron Zobacz posta
          Poza tym te Vectory to są buty do supermoto i to nie za dobre - w terenie się nie sprawdzą.

          Z niedrogich a dobrych butów w teren mogę polecic AXO boxer - nówki z wysyłką można mieć za 420 zł - http://www.allegro.pl/item986267786_..._42_sklep.html

          2 moich kolegów w takich lata - jeden już od 2004, i przez kilka sezonów były to jego jedyne buty na szosę i w teren. Zrobił w nich m.in. trasę w Dolomity. Twierdzi że mu nie przemakają, nawet jak myje je karcherem. Od 2 lat lata w nich już tylko w teren ale buty nadal są w niezłym stanie.

          Osobiście cenię sobie buty typu cross/enduro ze względu na ich zapięcie na 4 klamry co pozwala im być najbardziej wszechstronnym obuwiem motocyklowym. Pasują na każdą nogę - chudą czy grubą, pod spodnie, na spodnie, z ochraniaczem czy ortezą albo bez. Jak się trochę rozchodzą to przestają być niewygodne i można w nich spokojnie latać na każdym rodzaju motocykla a do tego najlepiej trzymają nogę i dają największe poczucie bezpieczeństwa.

          pozdrawiam
          Sam używam AXO BOXER od 3 lat już. Jako, że mało latam w terenie a kocham enduro to zdecydowałem się na buty też enduro. Ja akurat daję radę w nich chodzić i myślę, że jak na buty enduro to się są aż tak sztywne przy chodzeniu. Co do przemakania to moje przemakają dokładnie tylko na szwach od podeszwy. Dobre napastowanie pomaga na jakieś 2h jazdy w deszczu. Ja swoje kupiłem za 350zł, gdzie wtedy chodziły w sklepach po ponad 600zł
          BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
          YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


          Ja tu tylko sprzątam

          Komentarz


            #50
            Koledzy

            Jestem na etapie zbrojenia się (kurtka,spodnie,rękawice) - już zamówione - Modeka. Żona też zostanie ubrana w Modekę. Wrażenia opisze jak tylko odbiorę ubranko ze sklepu. Mam tylko mały problem z butami, ponieważ moja łydka jest grubości niejednego uda rosłego faceta, nie mogę dopasować butów - żadne się nie zapinają, jeżeli już się zapną to wygląda to jak chiński bazar. Co polecacie. Buty maja być do jazdy turystycznej, a nie offroad.

            Pozdrawiam
            Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...

            Komentarz


              #51
              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                #52
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #53
                  Usunięte na żądanie użytkownika

                  Komentarz


                    #54
                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      #55
                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz


                        #56
                        czy ktoś coś powie nt. tych chodaków?

                        Komentarz


                          #57
                          Usunięte na żądanie użytkownika

                          Komentarz


                            #58
                            Fly - 2010 Maverick ATV Boots- 90 $ na swiecie,
                            a ponieważ Polacy zarabiają więcej niż amerykance, brytole czy niemcy to u nas zamiast max 300 PLN pewnie ok 400 PLN
                            http://www.btosports.com/p/FLY10MAVERICKATV

                            Komentarz


                              #59
                              Posiadacze Diadory GT2 proszę o pierwsze opinie z użytkowania praktycznego, grzanie się stopy, oddychalność, z jazdy w deszczu może, komfort po wielu godzinach na nodze.
                              cochise gdzie znalazłeś je po 400PLN?

                              Komentarz


                                #60
                                Honda Kaweler Katowice jeszcze w starej siedzibie, cena w VIII lub IX 2009 - 399PLN, pamiętam że miałem jeszcze gips na kulasie
                                Nie mam im nic do zarzucenia, wygodne (3km przeszedłem na raz), nie grzeją, noga nie poci się mocno, lekko wilgotne po krótkim acz b. intensywnym opadzie.
                                ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X