Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szewc do butów enduro.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szewc do butów enduro.

    Forumowicze czy znacie jakiegoś szewca który naprawił by buty enduro. Odeszły podeszwy od nich i trzeba by je lekko pozszywać w kilku miejscach. Może to być na końcu Polski, po prostu je wyślę.
    podrozemotocyklowe.com

    #2
    Podepnę się pod temat i zapytam, czy ktoś miałby może namiar na dobry punkt naprawy ciuchów motocyklowych (z membraną) ? Po sezonie zazwyczaj mam je cokolwiek dotarte i poprzypalane od wydechu i taki sprawdzony namiar byłby nader przydatny.

    Buty naprawiałem już 3krotnie (u okolicznego szewca) i wniosek jest taki, że na długo to nie starcza niestety - poprawki szybko zaczynają się rozłazić, albo zaraz zaczyna psuć się inny ich element.
    sigpic

    Komentarz


      #3
      I nikt nie ma szewca do butów enduro?
      podrozemotocyklowe.com

      Komentarz


        #4
        Słuchajcie, coś poszukam, nie widziałam tego wątku - gdzieś się zaszył podczas mojego urlopu..
        Czasami zdarza się, że musimy naprawiać buty turystyczne w tym zarówno normalne buciory ale i skorupy czy kapcie do skialpinizmu. Spróbuję się dowiedzieć gdzie moi znajomi przewodnicy to serwisują, zaraz do nich piszę
        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

        Komentarz


          #5
          Myślę, że dratwą przeszyje to każdy szewc starej daty - są czasem jeszcze tacy w małej miejscowości.
          Ja w okolicy Piaska takiego nie znam. Na forum powiatu nie ma wogóle słowa szewc



          Nowi to tylko umieją fleki podkleić i dorobić kluczyki do mercedesa
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #6
            Jakiś czas temu mocno zliberalizowałem kryteria jakiemu podlega tzw. "dobry szewc".

            Otóż po kilku wizytach u "szewców" w centrach handlowych doszedłem do wniosku, że dobry szewc to taki, który ma maszynę do szycia butów.

            Bo żaden z Cezarów i innych tym podobnych takową nie dysponuje.

            Kochani sąsiedzi z powiatu piaseczyńskiego - w zeszłym roku byłem u takiego szewca, co maszynę ma i od ręki przeszył mi prujący się szew w bucie motocykolwym.

            Szewc ten urzęduje w Piasecznie na osiedlu prz Słowiczej. Jest to albo ulica Albatrosów, albo Strusia, albo Pelikanów. Dokładnie nie pamietam. Lokal w bloku.

            Oczywiście nie gwarantuję, że facet podejmie się naprawy butów enduro, ale na pewno ma większe możliwości naprawy niz punkty w centrach handlowych.

            Komentarz

            Pracuję...
            X