Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ochraniacze kolan

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ochraniacze kolan

    Witajcie
    Ciekaw jestem waszych opinii co do ochraniaczy na kolana - może ktoś coś poleci, ja znalazłem cos takiego:


    chyba zawiasy nie powinny rypać baku.
    Jeździłem torchę w ochraniaczach bez zawiasu i dupa wyłążą ponad kolano jak się siedzi na enduro, o klękaniu nie mówię bo 'enduro nei klęka"
    Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

    #2
    Sobczaq ostatnio zanabył jakieś, które nie wyglądały, a bak rysują - podpytaj go

    a ja mam na miękkim zawiasie i jestem zachwycona - nic mi sie nie przesuwa, narazie przetestowane na jednej glebie.. widziałeś te moje.. Dainese

    Komentarz


      #3
      Kacha to może coś w tym stylu:


      pewnie widziłem te twoje ale już nie pamiętam - a ile pasz rzepów 2 czy 3?
      Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

      Komentarz


        #4
        mam dokładnie takie, są mega warte swojej ceny, przemierzyłam wszystkie sklepy w Wawie i nie tylko i tylko one były tym, czego szukałam






        edit: znalazłam jeszcze takie dziwactwo pod spodnie

        Komentarz


          #5
          a czemu nie chcesz pod spodnie włożyć ?
          ja mam takie teraz:
          Największy sklep motocyklowy ponad 4 tysiące produktów (każdy dodatkowo w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach). Konkurencyjne ceny .

          na zawiasie sa gumowe nakladki ale i tak mam je pod spodniami wiec nic o rysowaniu nie powiem,
          ale jest na to patent naklej sobie gruba folie albo w kolorze baku albo transparentna tam gdzie chcesz ochronić lakier
          Ostatnio edytowany przez fisherking; 521.

          Komentarz


            #6
            nie, nie, często pod spodnie też zakładam, tylko tych drugich nie da się inaczej, słowo 'dziwactwo' odnosi się do tego, że wyglądają jak pończocha, osobiście wolę na rzepy

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez fisherking Zobacz posta
              a czemu nie chcesz pod spodnie włożyć ?
              ja to nie wiem własnie o jakim rysowaniu lakieru mówicie? mi nie rysują nakolanniki tylko cholewki butów

              jazda w ochraniaczach na wierzchu to porażka, przy glebie w terenie taki ochraniacz nie spełni swojego zadania bo zostanie zerwany albo przesunięty dlatego musi być pod warstwą materiału, czy to spodni czy kurtki.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                a jak w krótkich spodenkach jeździsz ?

                Komentarz


                  #9
                  To ostatnie to faktycznie dziwactwo chyba na zimę

                  Gość ze sklepu polecał mi coś takiego - ponoć dzięki podwójnemu zawiasowmi nie czuć że się ma je na nogach
                  Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez fisherking Zobacz posta
                    a jak w krótkich spodenkach jeździsz ?
                    nie siadam już na moto bez ubrania nawet jak jest 40st upał



                    Zamieszczone przez Safi Zobacz posta
                    To ostatnie to faktycznie dziwactwo chyba na zimę

                    Gość ze sklepu polecał mi coś takiego - ponoć dzięki podwójnemu zawiasowmi nie czuć że się ma je na nogach
                    http://allegro.pl/nakolanniki-knee-i...164869334.html
                    ale to jest jeden zawias

                    A co do rzepów to bierz takie z 3 rzepami, lepiej się trzymają na nodze
                    Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11

                      Takie tylko czarno-żółte mam Polecam. Ochroniły mi noge kilka razy. Wygodne, w chłodniejsze dni ciepło w kolana, w upałach nie jeździłem, ale bezpieczeństwo na 1 miejscu

                      Komentarz


                        #12
                        Nie potrzebnie wspominałem o tym rysowaniu baku - teraz się bedziecie rozpisywać a wiadomo że enduro nie jest do oglądanai tylko do tyrania w terenie Mój i tak jest cały porysowany więc mam to w głębokim poważaniu
                        Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          nie siadam już na moto bez ubrania nawet jak jest 40st upał





                          ale to jest jeden zawias
                          żartowałem

                          Komentarz


                            #14
                            generalnie jeśli się zastanawiasz nad zawiasami, zawsze bierz na dwóch - niebo, a ziemia

                            te Acerbise, co Jaro wrzucił - też słyszałam, że są super

                            Komentarz


                              #15
                              Junak ma jak zwykle 100 % racji w każdym zdaniu. Pod spodnie, ochraniacze i buciory zawsze - lub prawie zawsze.
                              Mam Polisporty na zawiasie, okleiłem taśmą te śróby ... i tak rysują.
                              Staram się pod spodnie zawsze, ale czasem (sporadycznie) jadę w cywilnych i pod się nie zmieszczą. Dlatego kupiłem Bagster
                              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X