Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask szczękowy, co to?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kask szczękowy, co to?



    zna to ktoś?
    ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

    #2
    firma Krzak, trzeba będzie pomacać

    Komentarz


      #3
      Nie spodziewałbym się rewelacji, jeśli Nolan za ponad 1000zł nie potrafi wyprodukować porządnego szczękowca
      Jeśli do latania okazjonalnego (dla pasażera) to może być ciekawa opcja, jeśli do jakiejś intensywniejszej eksploatacji to problemem może być szyba i głośność.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        kiedy to ma być, choćbym miał po pół roku petarde do niego wsadzić to go biore

        Komentarz


          #5
          Ja w tym roku tylko disc-locka zobaczę, może kupię bo resztę już w taki czy inny sposób zdobyłem.
          Kask porównywalnej klasy co Naxa F0 który posiadam tylko tańszy z podbródkiem i dodatkowa szybą, za takie pieniądze myślę że się opłaca 2 lata gwarancji nawet jak coś się sypnie to od razu oddajesz i zwrot kasy bo nigdzie części do tego nie będzie i można zanabyć inny kask, może będzie i głośny ale od tego są stopery.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
            kiedy to ma być, choćbym miał po pół roku petarde do niego wsadzić to go biore
            od 24.03

            Komentarz


              #7
              Z tą reklamacją w lidlu to nie był bym taki hej siup ale może akurat, lidla mam pod nosem więc trzeba będzie zobaczyć
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Normalnie w Lidlu dajesz towar z wadą a oni ci oddają kasę bo kto ci naprawi np. taki kask jeśli on nie jest w ciągłej sprzedaży.

                Komentarz


                  #9
                  Jeśli się nie mylę w tamtym roku również był TankBag. Czy ktoś może coś powiedzieć na jego temat bo planuje zakupić coś takiego.
                  Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                  Nikt nie mówił że będzie letko.

                  Komentarz


                    #10
                    muszę coś wykombinować bo od 5 rano to napewno już emeryci i inne świry już u mnie będą stać, trza szukać jakis wewnętrznych znajomości

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Rudolf000 Zobacz posta
                      Jeśli się nie mylę w tamtym roku również był TankBag. Czy ktoś może coś powiedzieć na jego temat bo planuje zakupić coś takiego.
                      Ja kupiłem taki tankbag ze te pieniądze to jakość naprawdę dobra, trochę się najeździł ze mną, jedynie magnesów jest za mało jak jest sporo napakowane i się przesuwa ale zapinam po ekspanderku na stronę do gmoli wtedy jest cacy. Nie ogranicza widoczności na zegary, nie przeszkadza w manewrowaniu kierownicą, do kieszonki nawigacja ładnie wchodzi wszystko widać. Ja jestem zadowolony.

                      siedlar przyjdziesz do sklepu i zapytasz ostatniego w kolejce panie a za czym ta kolejka, odpowiedź a panie kaski rzucili
                      Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                      Komentarz


                        #12
                        Ja w zeszłym roku kupiłem komplet bielizny termoaktywnej dla motocyklistów - dla mnie spoko i cena dobra polecam - w tym roku chcę zobaczyć i może nabyć blokadę tarczy hamulcowej

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                          Ja kupiłem taki tankbag ze te pieniądze to jakość naprawdę dobra, trochę się najeździł ze mną, jedynie magnesów jest za mało jak jest sporo napakowane i się przesuwa ale zapinam po ekspanderku na stronę do gmoli wtedy jest cacy. Nie ogranicza widoczności na zegary, nie przeszkadza w manewrowaniu kierownicą, do kieszonki nawigacja ładnie wchodzi wszystko widać. Ja jestem zadowolony.

                          siedlar przyjdziesz do sklepu i zapytasz ostatniego w kolejce panie a za czym ta kolejka, odpowiedź a panie kaski rzucili
                          Dzięki wielkie. Za taką cenię czegoś ekstra się nie spodziewam więc też zakupię ..... Planowałem kupić Metro ale coś tam nie mieli i i trzeba czekać więc poczekam ale do promocji lidla.
                          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                          Nikt nie mówił że będzie letko.

                          Komentarz


                            #14
                            Znajomu lata w takim kasku i sobie chwali jak za te pieniadze....

                            Komentarz


                              #15
                              kupiłem żonie ten kask, uważam, że za te pieniądze jest super, za ls.a trzeba dać jeszcze raz tyle, a jest praktycznie taki sam. Rękawiczki kibel straszny

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X