Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buty O'Neal Element 3 - opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Buty O'Neal Element 3 - opinie

    Hej czy ktoś ma jakieś doświadczenia z butami O'Neal Element 3 - pilne. Jaka jest z ich żywotnością i dostępność części zamiennych ?

    Z góry dzięki za wypowiedzi
    Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

    #2
    Mam te trzewiki. Szału nie ma. Przemakają na widok kałuży, nie są zbyt sztywne (da się w nich spokojnie chodzić), klamry plastikowe pękają często (ale 4szt kosztują jakieś 20zeta, są już dostępne alu, ale tam jedna szt kosztuje 20zeta). Nie wiem czy nowy model ma klamry alu czy plastik, jak alu to dobrze. Po zakupie reklamowałem, bo się odkleiła podeszwa od buta i wodę łapało strasznie. Podeszwa tam gdzie podnóżek jest wymienna, a części zamienne są dość tanie i dostępne (enduro-cross.pl). Generalnie buty mocno przeciętne.
    Jak na porządnego offa to bym brał coś bardziej pancernego.

    Komentarz


      #3
      Wszystko zalezy od ceny,
      podobne buty czli Alpine stars tech 3 bez blachy na czubie kupisz za ok 600zł, zadzwoń do Erwina, on ma takie więc powie więcej.

      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Dzięki chłopaki - a mi gość w sklepie powiedział że jeszcze żadnej reklamacji na te buty nie mieli - może żadnych nie sprzedali jeszcze . Jak je założyłem to wydały mi się zajebiście wygodne w porównaniu do wszystkiego co wcześniej mierzyłem
        Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

        Komentarz


          #5
          Z butami jak z kobietami, jedna pasuje a druga lepiej leży choć o wiele droższa w utrzymaniu
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Safi Zobacz posta
            Jak je założyłem to wydały mi się zajebiście wygodne w porównaniu do wszystkiego co wcześniej mierzyłem
            No bo są dość wygodne, ale przez to mniej sztywne. Coś za coś.
            W Alpinach znowu jest uciążliwy górny pasek, który wchodzi do środka buta bez żadnej osłony przy łydce.
            Jak się dobrze poszuka to można wyrwać fajne trepy z wyższej półki za sensowną kasę (w HondaPlaza mieli Crossfire'y za 650zeta w lutym). Sprawdź Outlet Intermotors, też miewają dobre ceny.

            Komentarz


              #7
              Byliśmy ostatnio z Truskiem w Intermotors i lipa dwie pary na krzyż w rozmiarach dla dzieci albo kajakarzy.

              Marcin ważne też żeby kobieta nie uwierała
              Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

              Komentarz

              Pracuję...
              X