Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ubezpieczenie

    tak glosno mysle, bo sie rozsypalem troche (podczas gry w pilke) i naszlo mnie na przemyslenia:

    - jest jakies takie ubezpieczenie, ktore pokrywalo by mi koszty leczenia powstale podczas jazdy na motocyklu ale oprocz spraw medycznych wyplacalo mi jakas kase na tzw. zycie?

    ile cos takiego moze kosztowac? etc

    pytam, bo mam dzialanosc gospodarcza, a wiadomo, ze na zus to moge liczyc tak samo jak na uznanie wlascicieli ktm'ow
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    #2
    Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
    ze na zus to moge liczyc tak samo jak na uznanie wlascicieli ktm'ow
    hehe poleciałeś

    Komentarz


      #3
      Zabij mnie, bo nie mam warunków ubezpieczenia przed sobą. Zapytaj w Allianz. Tam kontuzje związane z jazdą na motocyklach (ale nie sportową - czyli nie zawody, tory itp) nie były wyłączone z ubezpieczenia.
      Koszt zależny jest od wielu czynników: wieku, zawodu, kwoty i WARUNKÓW ubezpieczenia.

      Komentarz


        #4
        "ale oprocz spraw medycznych wyplacalo mi jakas kase na tzw. zycie?"
        tzn za okres pobytu w szpitalu wypłata tzw renty czasowej?

        w komunikacyjnych to nie wiem, ale w zwykłych życiówkach bywa (nazwe podam na PW), mialem taki sam problem (jak się rozwalę - kto bedzie spłacał kredyt i utrzymywał rodzinę)

        tylko dla pobytu powyzej 7 dni w szpitalu -> tak jakbys otrzymywał wynagrodzenie ok 3000zł
        dla mnie koszt tego dodatkowego doubezpieczenia wynosi ok 250 zł/rok
        oczywiscie jest glowne ubezpieczenie - gdzie stawka roczna jest nieco sromotna ale ono jest ubezpieczeniem na życie i dożycie
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
          - jest jakies takie ubezpieczenie, ktore pokrywalo by mi koszty leczenia powstale podczas jazdy na motocyklu ale oprocz spraw medycznych wyplacalo mi jakas kase na tzw. zycie?
          Z pewnością Są to min. wszelkie ubezpieczenia NNW a ceny zależą od zakresu,wysokości świadczenia, i .... miliona różnych opcji które możesz dowolnie konfigurować.
          Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

          Komentarz

          Pracuję...
          X