Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kurtka Modeka Discovery

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kurtka Modeka Discovery

    Pytanie do właścicieli jak wam się sprawuje ta odzież wierzchnia chciałbym kupić

    #2
    Nieaktualne kurtka kupiona a więc sam poddam testom
    Załączone pliki

    Komentarz


      #3
      Z Tych za 550? Drugi raz miałem w obserwowanych. Fajna. Ale jakoś nastawiam sie na RST adventure. Chyba, że bazarze w wawie jeszcze coś innego wypatrzę.

      Nie zapomnij opisać recenzji.

      Komentarz


        #4
        Opisze opisze nie z Tych kupiłem w Wawie za 750 zł , ale bardzo mi się spodobała i akurat rozmiar był a kupując przez sklep internetowy bez przymierzania to można się tylko w koszta władować.

        Pozdr

        - - - Zaktualizowano - - -

        Fajna ta RST Adventure ale już niestety po jabłkach Heh byłem na tym bazarze i ch...... tam jest ceny jak w sklepach !!!! Pogięło tych sprzedawców

        Komentarz


          #5
          Hej,
          Wiem że odgrzebuję starego kotleta, ale może ktoś kto szuka takiej kurtki chętnie przeczyta kilka słów o niej
          Przejeździłem w niej jeden sezon (począwszy od kilku jazd w styczniu, a pod koniec listopada 2014 skończywszy) i nie mogę o niej złego słowa powiedzieć. Ma wypinane ocieplenie i membranę, co dla mnie akurat jest super sprawą, ponieważ w upalne dni spokojnie sobie jedziesz nie gotując się w środku. Co do nieprzemakalności również nie mam zastrzeżeń. Jeździłem w deszczu z wpiętą membraną i bez. Bez zachowuje się jak każdy T-shirt, a Z czujesz na rękach zimno od mokrego materiału, ale po zdjęciu kurtki jesteś suchutki Pranie w pralce też jej nie szkodzi (oczywiście z ROZSĄDKIEM!) zamiast proszków czy płynów używam mydła w płynie - kurtka czysta i pachnąca

          Komentarz


            #6
            ujeżdżam w zestawie AFT touring w podobnym układzie (2 wpinki) ... na upalne dni wierzchnia część jest idealna (nie przepadam za upałami), a po zmroku trza zwolnić do 100 :/

            W deszczu jeździłem z wpiętą membraną różne trasy jedna miała max 450 km i prawie było wzorowo - za kołnierz leci trochę wody przy nadmiernym rozglądaniu się na krzyżówkach Ale na wprost śmiało można sypać

            A jeśli chodzi o ocieplacz to jest genialny! - śmiało na "palanta" wystarczy ten zestaw.
            Ostatnio edytowany przez Gandalf; 3098.

            Komentarz


              #7
              w discovery wymienialiście ochraniacze? są lipne, a w zbroi się nie mieszczę. Myślę o żółwiu i wkładkach sas tec co wy na to? jakieś sugestie?

              Komentarz

              PracujÄ™...
              X