Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naklejki" Motocykle są wszędzie"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Naklejki" Motocykle są wszędzie"

    Dzięki kolegom z Forum Motocyklistów otrzymałem dziś od kolegi Jeszua 100sztuk naklejek na samochód zatytułowanych:
    "Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie"
    Naklejki są darmowe, będę je rozdawał na zlocie w Morsku.
    PS. Naszywki też na 99% będą.
    ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

    #2
    pozwolę sobie wspomnieć ogólne zasady akcji:

    - nie jesteśmy chamscy, złośliwi, nie naklejamy na siłę, trzymamy fason i uśmiech na twarzach
    - nie oklejamy prywatnej własności bez zgody właścicieli
    - nie oklejamy znaków drogowych, lamp etc
    - nie jesteśmy agresywni, nie robimy nic na siłę
    - celem naszych zainteresowań są osoby związane z motocyklizmem: motocykliści i kierowcy samochodów związani z motocyklami

    ze względu na stosunkowo (jak na cały kraj) niewielką ilość naklejek staramy się, aby każda była widoczna na ulicy - na klapie bagażnika, na kufrze, itp. mają być widoczne - ich przekaz ma poprawiać nasze bezpieczeństwo na drogach
    gdyby ktoś był chętny teraz albo w przyszłości wesprzeć akcję - oficjalna (choć uboga) strona akcji: http://www.aftys.yoyo.pl/podstrony/rozliczenie.html

    dziękuję,
    jeszua
    kanapa, kibelek i paskud
    relacje publikuję na motogen.pl

    Komentarz


      #3
      Akcja super, sam rozpropagowałem kilkanaście sztuk wśród znajomych, choć szczerze mówiąc mesydż bardziej podoba mi się ten i tą mam na swoim aucie:

      "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

      Komentarz


        #4
        Też mam naklejki, ze sto sztuk będzie - jeszcze z poprzedniej akcji. Jeśli ktoś chce to moge podesłać, ale jednej-dwóm osobom do rozpropagowania.

        Jeszua, ty to jesteś chyba na każdym forum

        P.S. Naklejki naklejkami, ale motocykliści/użytkownicy motocykli (jak kto woli) też powinni uważac na innych i miec głowe na karku, a nie uważać się za świete krowy...
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
          Też mam naklejki, ze sto sztuk będzie - jeszcze z poprzedniej akcji. Jeśli ktoś chce to moge podesłać, ale jednej-dwóm osobom do rozpropagowania.

          Jeszua, ty to jesteś chyba na każdym forum .
          kurna chata, a w zeszłym roku ostatnie 10 dzieliłem na 3 osoby, bo każdy jeszcze chciał jak już nie było... ludzie, naklejki mają służyć nam na ulicach, a nie leżeć u kogoś pod biurkiem :/
          jsz

          ps. kupiłem sobie xtz to tu też jestem
          kanapa, kibelek i paskud
          relacje publikuję na motogen.pl

          Komentarz


            #6
            Superowo. Ostatnio sie zastanawiałem gdzie można je nabyć a tu proszę. Niespodzianka.
            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
            Nikt nie mówił że będzie letko.

            Komentarz


              #7
              Hehe, kilka setek narozdawałem i w końcu znajomi i nieznajomi mieli dość, więc nikt już nie brał. Może ta - już kolejna akcja, pozwoli mi na pchnięcie tych zalegajacych sztuk.

              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Rudolf000 Zobacz posta
                Superowo. Ostatnio sie zastanawiałem gdzie można je nabyć a tu proszę. Niespodzianka.
                jak się poprawi pogoda, a ja odzyskam kibelek, to rozwiozę do sklepów po krakowie. furmanką nie chce mi się pchać po mieście, bo korki ostatnio rosną lawinowo :/
                chyba, że cierpisz na nadmiar czasu i masz ochotę zajrzeć do mnie - wtedy pw, podam adres
                jsz
                kanapa, kibelek i paskud
                relacje publikuję na motogen.pl

                Komentarz


                  #9
                  LukaSS - zabieraj je na browarzenia tenerowe. Ja chętnie wezmę kilka sztuk, podrzucę po znajomych warsztatach, tam powinny szybko zejść.

                  pzdr, Adam
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    niektore patafiany sprzedaje je nawet po 10zł - kiedys w raku na motobajzlu po tyle widzialem!!!

                    Komentarz


                      #11
                      jak ktoś może niech weżmie pare na zlot tenere dogadamy się

                      Komentarz


                        #12
                        Spakowane na browarzenie i na zlot.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Tiffany660 Zobacz posta
                          jak ktoś może niech weżmie pare na zlot tenere dogadamy się
                          Też jakieś 80 szt mam zamiar na zlot zabrać
                          ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                          Komentarz


                            #14
                            Witam !
                            Jeśli ktoś ma takie naklejki za darmo to chętnie bym wziął pare sztuk. Oczywiście koszty przesyłki pokryje.

                            Komentarz


                              #15
                              Zanim cokolwiek kolega otrzyma, proponuję najpierw zawitać do powitalni.
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X