Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        [750] O oponach...

        Witajcie
        O gumach na nowym forum chyba jeszcze nie było. Mam trochę własnych obserwacji, którymi chętnie się podzielę.
        Na początku były Heidenau K76 - fajna guma jak na swą cenę, nieźle na mokrym, dobrze na suchym, szutry/lekki piach/lekkie błoto - zupełnie dzielnie dawały radę.
        Potem zmiana moto i tam były Dunlop Trailmax D607. Diametralna zmiana jazdy. Na mokrym super, o suchym nie wspomnę. Lekki teren - zupełnie porównywalna z K76. Mimo iż kapcie spoko jeszcze sezon by pociągnęły, to napadła mnie potrzeba zainwestowania w moto i bardzo chciałem Enduro 3 Sahara, ale niestety nie ma ich w rozmiarze 150x70R17. Wahałem się jeszcze pomiędzy Conti TraiAttack a Tourance, ale jak wiadomo Cena Czyni Cuda, więc zakupiłem mu nowiutkie tegoroczne papucie - Metzeler Tourance EXP. Na razie mogę powiedzieć tylko coś o asfalcie - suchy, a zwłaszcza mokry - jest REWELACJA!. Na grubym szutrze jest wiele lepiej niż Dunlop i Heidenau. Po sobocie pewnie ciut więcej powiem o ich zachowaniu w lekkim terenie.
        ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

        Komentarz


          Na nowych, dobrych kapciach zawsze się fajnie lata Zresztą GSą się zupełnie inaczej lata niż XTZ - inny zawias, więc ciężko trakcję tak bezpośrednio porównywać.
          sigpic

          Komentarz


            Taa, prawda Adaś, ale nie porównuję XTZ i GS bo w prowadzeniu dzieli je przepaść. Czasem na tych samych podkrakowskich trasach testuję różne moto (TA 700, AT, stelvio, tiger, XTZ tudzież aktualnie GS) w jak najbardziej zbliżonych warunkach terenowo-pogodowych. Nie jestem ekspertem, więc przedstawiam własne odczucia ze zwykłej, codziennej jazdy.
            ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

            Komentarz


              Zamieszczone przez cochise Zobacz posta
              Taa, prawda Adaś, ale nie porównuję XTZ i GS bo w prowadzeniu dzieli je przepaść.
              to po co się przesiadaliście na GS?
              Hvězdy chtějí patřit Tobě...

              Komentarz


                Zamieszczone przez xieciu Zobacz posta
                to po co się przesiadaliście na GS?
                Po to, aby być po tej lepszej stronie przepaści
                sigpic

                Komentarz


                  Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
                  Po to, aby być po tej lepszej stronie przepaści
                  ale to my jesteśmy po tej lepszej stronie

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez BANAN Zobacz posta
                    ale to my jesteśmy po tej lepszej stronie
                    Taaa, na dnie tej przepaści, na dnie.



                    ale żarty żartami, leszczem jestem w doświadczeniu motocyklowym, ale dziś w okolicy Morska/Pilicy zamykałem zakręciki takie (widać po oponkach) że aż sam się dziwię. Na XTZ nigdy bym się na to nie odważył.
                    ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                    Komentarz


                      Wracając do tematu.
                      Chciałem kupić tkc 80 na przód ( docelowo zestaw tkc80 + e09), ale trudno tą oponę dostać, a najlepsza cena jaką znalazłem to 410 PLN, nadal warto waszym zdaniem ? Czy poszukać czegos innego ?

                      Komentarz


                        Hej
                        ja też, po wysłuchaniu i przeczytaniu tysiąca opinii, zdecydowałem się na TKC 80 na przód, a do tego E07 na tył.
                        Wodor - ja znalazłem TKC po 265 zeta http://www.conti-bike.pl/product_inf...roducts_id=162

                        Komentarz


                          Właśnie jestem na wykończeniu BRIDGESTONE Trial Wing TW 42. Założyłbym je jeszcze raz ale potrzebuje coś bardziej w teren. Bardzo fajna oponka. Parę razy udało mi się ją zamknąć na suchym. Na mokrym nigdy nie miałem z nią żadnego problemu. Pod koniec teren odpada.
                          Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: ort
                          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                          Nikt nie mówił że będzie letko.

                          Komentarz


                            Shinko e705 - tylna po około 20 tyś km zrobiła sie płaska i nadaje sie do wymiany, ma skłonnośc do uślizgiwania się, przednia jest jeszcze ok.
                            Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

                            Komentarz


                              qrde, widzialem to, a nie zauważyłem ze to sklep... Moze zrządzenie losu - w międzyczasie marcinJunak przekonał mnie do mt90.

                              Komentarz


                                jeszcze pytanie, czy można bezdętkową oponę założyć na przód w ST ?
                                Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: ort

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X