Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    tylko sprawdź czy 130 zmieści się w wahaczu bo pamiętam że odkupiłem od kogoś oponkę (nie pamiętam szerokości) i musiałem bratu sprezentować

    Komentarz


      Zmieści się koko spoko
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        w takim razie musiałem mieć 140

        Komentarz


          michelin t63 to bieznik z ktorego modelu mitasa? T63 to chyba bardziej opona na szuter niz bloto i piach? Jezeli chodzi o mitasa to bardziej myslalem o modelu C02, co o tym myslicie?

          Komentarz


            Mitas E 09 jest wzorowany na T63 i na cieżkie błoto faktycznie są lepsze kostki ale daje radę i w terenie jest trochę lepszy od TKC ,na C02 nie jeżdziłem opinii nie mam ale wygląda ,ze na czarnym szybko się skończy
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              tylko ze cena pozwala na szybsze skonczenie bo za nieco ponad 200 zl mozna kupic a mysle ze 10 tys przelata, czyli moj sezon, wiec starczy a jak juz przod mam kostke to dobrze by bylo tez tyl... tylko ciekaw jestem zachowania na mokrym...
              a cos jeszcze pokroju c02 mozecie polecic?

              Komentarz


                Na 10 tys w przypadku C02 bym nie liczył ale to ktoś jeżdżacy na niej niech zweryfikuje,na moje 5 tys i do wymiany
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  Ja bym liczył na góra 3000 km. Na asfalcie trzyma symbolicznie, choć ponoć jak się trochę zjedzie i zrobi się kwadratowa to jest trochę lepiej. Na mokrym wcale nie trzyma.
                  10kkm zrobi się może na E09 jeśli będzie się ją oszczędzać i jeżdżąc do łysego
                  sigpic

                  Komentarz


                    tak mi wytrzymal bridgestone tw301 a te kostki mefo zadziwiajaco dlugo pojezdzily i na mokrym tez nie bylo zle. To moze zaryzykuje zestaw tego michalka na przod co mam i c02 na tyl. zobaczymy co z tego bedzie. Cena na tyle dobra ze bedzie mozna wymienic jak sie szybko skoncza bo za michalka na przod dalem 120 zl a c02 to ok 200 zl. swoja droga to ciekaw jestem ile michal wytrzyma bo jest bardzo miekki.

                    Komentarz


                      z kostkami to róznie bywa,kiedyś dostałem takie wyczynowe bardziej(jeszcze w XT 350) od zawodnika to dokładnie 94 km po asfalcie zrobiłem i koniec a moto jak pijana świnia jechało
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        Czy ktoś katował u siebie z tyłu Motoz Desert http://motoallegro.pl/motoz-opona-tr...409164283.html Z bliska jak zobaczyłem to się wręcz zakochałem Przód już taki mam, o opinie nie trudno. Ale nie wiem jak z tyłem.

                        Komentarz


                          Desert na tyle w piachu robi robote lepiej niz 09 a na asfalcie i to mokrym można powiedzieć to samo, nie ma trakcji ale za to są atrakcje , są już z DOTem dostępne.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Tylko z rozmiarami cieniasto. 130/90-18 wejdzie do XT600Z? Powinno być 120/90-18 (chyba), teraz mam E09 130/80-18 i jest jeszcze jakiś luz, ale podobno C02 w tym rozmiarze już nie wejdzie.

                            Komentarz


                              starsze miały 4,60S-18 a nowsze 120/80 -18
                              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                              Komentarz


                                właśnie różnie to podają. W jednym miejscu że 120/80, w innym 120/90. Popytam na forum adv czy ktoś pakował deserta do tenerki.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X