Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Panowie, czass na rozważania mam do wiosny, ale...
    Metzeler: Enduro 3 Sahara, czy Karoo 3?
    Głównie po czarnym (80%), ale szutrów, piachów i lasów bać się nie chcę - ktoś coś?

    Komentarz


      Na Oversize widziałem jak robi Karoo 3 na tylcu po piachu, to w szoku byłem, wątpię żeby sahara tak ładnie kopała.

      Komentarz


        Jak patrze na rzezbe bieznika, to tez Karoo3 bardziej do mnie przemawia. Dzieki, ArturS, za podpowiedz. Jak zaloze i pojezdze na nich, to cos tam napisze, choc ciezko mi bedzie cokolwiek porownawczo - dojade ten sezon na tym, co jest (mocno juz podciete i przod wyzabkowany troche, ale tak moto kupilem), wiec od nowego sezonu zaczne zbierac dane do porownania.

        Nie chce pisac o innych oponach, na ktorych jezdzilem przy okazji innych maszyn, bo byloby to porownanie niczego nie warte. Chociaz XTZ1200E 2014 na seryjnych Bridgestone Battlewing na szutrach bieszczadzkich dawala rade. W blocie tamtejszym - juz nie... :-D

        Komentarz


          Pany,chcę założyć Mitasa E09 do tyłu do xtz 660, wejdzie mi 140 czy też trzymać sie 130?

          D

          Komentarz


            Zamieszczone przez Dominicus Zobacz posta
            Pany,chcę założyć Mitasa E09 do tyłu do xtz 660, wejdzie mi 140 czy też trzymać sie 130?

            D
            Trzymać sie 130. Według producenta to w ogóle była 120.

            Komentarz


              Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
              Trzymać sie 130. Według producenta to w ogóle była 120.
              Dzięki wielkie

              Komentarz


                Wejdzie 140

                Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                  140 w małej teresie to porażka, ja bym wolał już 120 tke
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Opony Metzeler Tourance 90/90-21 54 S Przód TT M/C w Oponeo. Darmowa wysyłka i gwarancja najlepszych cen. Sprawdź naszą cenę!


                    Jeśli tourance z DOT xx16 kosztują tyle ile wyżej to jaki jest sens w ogóle się zastanawiać nad używkami kilkuletnimi (które na allegro potrafią kosztować niewiele mniej)?
                    Dlaczego na niektóre opony w oponeo są takie duże promocje? Na allegro 2016 rok kosztuje prawie stówe więcej.

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez tlaguz Zobacz posta
                      http://www.oponeo.pl/dane-opony-moto...-m-c#109430290

                      Jeśli tourance z DOT xx16 kosztują tyle ile wyżej to jaki jest sens w ogóle się zastanawiać nad używkami kilkuletnimi (które na allegro potrafią kosztować niewiele mniej)?
                      Dlaczego na niektóre opony w oponeo są takie duże promocje? Na allegro 2016 rok kosztuje prawie stówe więcej.
                      Cholera wie. Podobno oponeo bierze bezposrednio od producenta, inni moga od miejscowych przedstawicieli.
                      Ale wiem, ze inne na oponeo moga kosztowac wiele wiecej niz gdzie indziej - np K60 jak szukalem w zeszlym roku, a i cena moze sie zmieniac w ciagu tygodnia.
                      Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

                      Komentarz




                        fajny film obrazuje jak działa oponeo. Wiadomo pokazują to co chcą, ale przynajmniej można sobie wyobrazić jak taka wielka machina działa i skąd się biorą ceny opon.

                        Komentarz


                          Trochę kwadratowa reklama.

                          Komentarz


                            Zakładałem dzisiaj tego metzelera tourance i ... dziwna ta opona
                            Zawsze mi się wydawało że przednia opona ma robić taki ślad (moto jedzie w prawo):
                            <<<<<<<
                            a ta robi na odwrót No ale cóż założyłem jak każe ROTATION, na pewno ktoś to przemyślał.

                            Komentarz


                              heidenau k60 scout też wydają się założone odwrotnie ale tak ma być

                              Komentarz


                                przód ma hamować dlatego jest odwrócony w porównaniu do tylnej gumy która ma napędzać
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X