Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        Zamieszczone przez blyshkrik Zobacz posta
        and the winer is: E08 - cena czyni cuda
        Lechu, może pomyśl o Heidenau K-76? Bieżnik podobny jak w Majtasach i turancach a cena przyzwoita. Ja sam ma K76 i naprawdę jestem zadowolony. Nic nie pęka a i na mokrym nieźle trzyma. Jak chcesz - hurtownia jest niedaleko mnie - zadzwoń i zamów. Na ceny nie patrz tylko zadzwoń i zapytaj, bo jest różnica.
        Firma MOTO-RAD została założona w 1990r w Radziszowie, koło Skawiny. Od początku swej działalności jest związana z rynkiem motocyklowym. W swej ofecie posiada opony motocyklowe, łańcuchy motocyklowe, zębatki napędowe, dętki do wszystkich motorów, motorowerów, skuterów. W 1992 roku została generalnym importerem opon motocyklowych niemieckiej firmy HEIDENAU, która produkuje opony do jednośladów następujących marek: APRILIA, BMW, GAS-GAS, KTM i innych. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie: wulkanizacja, wymiana opon motocyklowych i samochodowych, naprawa opon oraz prostowanie i odnawianie felg

        ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

        Komentarz


          mitas sie kończy jak zaczyna padać deszczyk!!!!!!! (jak większość tanich opon)
          dunlop jest dwa razy droższy ,ale potencjalny szlif może kosztować o wiele więcej!
          motocykl można kupić inny tylko zdrowia szkoda!

          Komentarz


            Usunięte na żądanie użytkownika
            Ostatnio edytowany przez Gość; 27.

            Komentarz


              Witam! Jak kupiłem swoja ST z Pirelli Scorpion (przód i tył) w połowie zużycia. Bardzo polecam te opony ! Myślę, że są w zasadzie jedyną konkurencją Michelina Anakee. W teren się nie nadają za to na asfalcie miodzio. Deszcz im też nie straszny. Naprawdę bardzo pewnie moto się na nich prowadzi. Zrobiłem na nich 11 tys km ( od zakupu St gdy były w połowie zużycia ) i skończyły swój żywot. Optymistycznie można więc stwierdzić, że spokojnie powinny wytrzymać 20 tys km ( zaznacza że pół mojego przebiegu było w pełnym turystycznym obciążeniu ). To co na nich wyrabiałem na Słowacji wzbudziły podziw kolegi na Bladym. Trzymają się pięknie. Po jakimś czasie pojawiło się bicie w przednim kole. Szybka zmiana przed wyjazdem na nieznanego mi wówczas Mitas E-07. Jak się potem okazało wina leżała w rozcentrowanym kole. Mitas już dwa razy spowodował w moich spodniach małe zamieszanie, było to na deszczu. Śliskie jak cholera. Niestety z powodu skrajnego zużycia mojej tylnej Pirellki i braku kasy założyłem na tył też Miats E-07, świadom jednak ich beznadziejności. Trzeba jakoś ten sezon przeżyć, dosłownie "przeżyć". Będę zbierał kaskę i jak tylko uzbieram to kupię sobie Pirelli Skorpion lub ewentualnie anekee. Cena w zasadzie ta sama.

              Komentarz


                Gdyby ktoś chciał tanio Mitasy to polecam str: www.opona.pl oto dowód : Mail przysłany ze sklepu internetowego Opona.PL
                ------------
                Zamówienie złożone dnia 2010-03-29 o godzinie 15:20:26.
                Numer zamówienia : 4394

                Mitas MOT. 140/80 - 17 E 07 TT - sztuk : 1 | 209.00 zł/ szt.

                Wysyłka : 0 zł
                DO ZAPŁATY : 209 zł
                Forma płatności: Przedpłata

                Prosimy o wpłatę powyższej kwoty na konto bankowe:
                OPONA.PL Sp. z o.o.
                ul. Słocińska 204
                35-330 Rzeszów
                Citi Handlowy
                63103012500000000059467201

                Komentarz


                  W Toruniu też tyle płaciłem
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    Dziś wrzuciłem do tyłu mojej GSy nowego anaczka, poprzedni wytrzymał 23kkm Zupełnie inaczej się prowadzi na nowej gumie, jeszcze tylko przód muszę zanabyć do kompletu...
                    sigpic

                    Komentarz


                      Ja również na anaczku, chyba nie ma nic lepszego.
                      sigpic

                      Komentarz


                        Ja włąsnie zamówiłem tkc80 w Niemczech - komplet 660 zł. - Paypal.
                        Pisza, że mają wszystkie opony do moto, znajomy kupił do ktma i dostał co trzeba : http://www.mynetmoto.com/
                        http://www.informatyzacja.com

                        Komentarz


                          Ja mam założone oponki Dunlop Trailmax Radial D 604 na przodzie i tyle to spadek po włochu, są bardzo stare 2001r zużycie maksymalnie 15% (wiem że kwalifikują się już do wymiany bo są już stare i przednia jest już posieknięta) ale ostatnio miałem okazję wracać w deszczu i było ok. w porównaniu do mitasa E08 przód i E09 tył które mam w xt to nie dawały znać że zaczyna gubić przyczepność tył!!! tył mi nawet potrafił odjeżdżać gdy na asfalt siadała mgła. ale za tą cenę są ok.

                          Komentarz


                            Dzis na mokrym i w lekkim terenie przy rozsadnych predkosciach sprawdzilem do konca moje nowe Shinko E705 z polecenia Marcina Junaka i potwierdzam, ze daja rade, wczesniej nie mialem pojecia o oponach i jezdzilem na Metzelerach Tourance na ktorych kupilem Tereske, nowe Shinko sa o wiele lepsze niz 3 letnie Metzelery, a ich cena (365zl za kpl.) jest baaardzo w porzadku, na razie polecam, zobaczymy jak bedzie za rok ;-)
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              Też mam shinko,przód 703 tył 705 po roku jestem zadowolony wolno się zużywają 20kkm wytrzymać powinny bez problemu,na mokrym całkiem nieżle szczególnie jak już zrobią 2-3 tys i się dotrą szuter piach (dlatego na przód 703 lepiej trzymie) błoto nie za bardzo
                              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                              Komentarz


                                Panowie po przeczytaniu tego tematu mam mętlik w głowie Ok przeznaczam na gumę max 300zł z przesyła co kupić, jeżdżę w 90% na asfalcie, zależy mi żeby wytrzymała minimum te 10tyś. Jakby ktoś mógł pomóc co wybrać bo mi już ręce opadają
                                P.S moto używam turystycznie, i lubię się wykładać

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X