Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oponki z Niemiec - 2 wolne miejsca w paczce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Oponki z Niemiec - 2 wolne miejsca w paczce

    Hej,
    będę ściągał 4 oponki ze sklepu

    Każda paczka kosztuje 20e i może pomieścić do 3 opon. Tak więc w jednej paczce zostają 2 wolne miejsca - jeśli ktoś jest chętny zaoszczędzić te 20/3e to proszę o info. Oferta raczej dla osób z Wawy i okolic, bo późniejsze wysyłanie w PL tych opon raczej kładzie sens ekonomiczny akcji (paczka może przyjść do Ciebie - ja swoją oponkę odbiorę przy okazji).
    Ceny mają fajne - często nawet pojedyncze sztuki opłaca się ściągać.
    Ktoś chętny ?

    pzdr, Adam
    sigpic

    #2
    Kurde nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując Mefo za 200zł skoro tu za 150tkę tkc80 do mnie wyszło by 440zł a w Conti sklepie chcą 600zł
    mądry polak po szkodzie a nie wiadomo kiedy znów się trafi okazja na kupno opon. Nie wiem jak z innymi firmami ale Continentala mają średnio o 50-80zł tańszego niż u nas.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Wciąż mamy jeszcze 2 wolne miejsca ale jak się chętny do przesyłki nie znajdzie, to i tak zamawiamy - chyba najpóźniej jutro.
      Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

      Komentarz


        #4
        Trailmaxy tr91 bez kosztu przesyłki wychodzą taniej niż zwykłe. Motyla noga!!!! szkoda że wcześniej nie wiedziałem.

        Komentarz


          #5
          ja jestem chętny, zaklepuje miejsce.
          Poszła wiadomość na prv.

          Komentarz


            #6
            Hej,
            ta edycja już nieaktualna, właśnie zamówiłem.
            Finalnie cenowo (za kpl.) wygląda to tak:
            - XTZ 660 Pirelli MT90 Scorpion S/T - 574zł (dunlopy trailmaxy byłyby z 10zł droższe)
            - XTZ 750 Continental TKC 80 - 658 zł
            - R1100GS Michelin Anakee 2 - 766 zł

            Niektóre gumy były w promocji, jakieś 20% tańsze niż zwykle

            pozdrawiam, Adam
            sigpic

            Komentarz


              #7
              u nas w detalu
              TKC80 755PLN
              Pirelli do małej teresy 616PLN
              Anakee2 829PLN,

              akurat na tych rodzajach nie było dużej różnicy wg mnie oczywiście.
              Ja ceny podałem ze sklepów internetowych bez potwierdzania dostępności. Na TKC 80 na tyl do mojego ADV oszczędność by była ok 200zł jak wcześniej pisałem.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Możesz dać namiar gdzie znalazłeś je w takich cenach?
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
                  Możesz dać namiar gdzie znalazłeś je w takich cenach?
                  Pirelli i Anakee tu http://www.oponeo.pl/opony-motocyklowe

                  A tkc tu http://www.conti-bike.pl/index.php?cPath=22
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X