Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupić pierścienie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Gdzie kupić pierścienie?

    Koledzy zaczynam robić swoja XTZ i zaczynam od serca czyli silnika i chce zalozyc nowe uszczelniacze i wymienić pierscienie, lecz nie moge na internecie na polskich stronach znalezc pierscieni pomozcie gdzie moge je dostac?

    #2
    Bo nie ma i nie dostaniesz
    Tylko oryginały. Cena pierścieni, które ostatnio kupiłem do tłoków od TDM 850 wynosi ok. 150 za komplet (ok. 300 zł na silnik). Myślę, że w XTZ będzie podobna cena.
    Pamiętaj, aby delikatnie przechonować cylindry.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      a gdzie dostac oryginały???

      Komentarz


        #4
        Wybacz, ale chyba żartujesz sobie

        U Yamahy oczywiście! Wejdz na stronę Yamahy i sprawdz gdzie masz dealerów najbliższych. Np. najblżej będziez miał NMR.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          nom patrzylem juz ze w NMR jest dealer tylko zadzwonie i zapytam sie czy maja na stanie

          pierscionki juz zamowione w NMR komplecik kosztuje 288zl

          Komentarz


            #6
            Sory że pytam ale co to jest NMR ? Ja o pierścienie dowiadywałem się w różnych serwisach i z tego co mi powiedzieli, to najtaniej dostane je za prawie 400 zł. Nie ukrywam że wolał bym taniej Poza tym słyszałem że, uszczelniacze na zawory najlepsze są też oryginalne. Że niby zamienniki są do d**y i nie warto. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z uszczelniaczami?

            Komentarz


              #8
              Zamieszczone przez Bolo Zobacz posta
              Sory że pytam ale co to jest NMR ? Ja o pierścienie dowiadywałem się w różnych serwisach i z tego co mi powiedzieli, to najtaniej dostane je za prawie 400 zł. Nie ukrywam że wolał bym taniej Poza tym słyszałem że, uszczelniacze na zawory najlepsze są też oryginalne. Że niby zamienniki są do d**y i nie warto. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z uszczelniaczami?

              Jak Cię stać na oryginały to kupuj


              Dlaczego zamienniki mają być złe? To samo co oryginał, żaden z producentów nie będzie montował nowej linii by produkować uszczelniacze (a rodzajów uszczelniaczy do silników Yamahy masz ok. 10 sztuk). Athena ma dobre. Warunkiem prawidłowego działania uszczelniacza jest jego odpowiedni montaż i czystość pow. współpracujących. Czasami trafiają się uszczelniacz z tzw. farfoclami, które trzeba oderwać. Zawór w miejcu pracy uszczelniacza ma być czysty. Jak silnik wcina lej przez głowicę pomimo nowych uszczelniaczy zaworowych, oznacza to że zawór lub prowadnica jest na śmietnik (ew. obie rzeczy).
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #9
                A więc dzwoniłem do NMR. Pierścienie zamówione 248zł komplet. Za uszczelniacze zawołali mi chorą cene tj. 363zł. Zostaje jednak przy zamiennikach Warto było zasięgnąć rady bardziej doświadczonych kolegów, którzy potrafią rozwiać wszelkie plotki i wątpliwości. Dzięki wielkie!

                Komentarz


                  #10
                  Spróbuj tutaj:

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X