Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie handbary..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    zdecydowanie nie są takie same.
    brak metalowego rdzenia, zupełnie inny rodzaj mocowań etc...

    cena acerbisów, które mnie interesują, jest powalająca. dlatego szukam alternatywy
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    Komentarz


      #47
      Zauwazcie, że sporo motocykli uczestniczących w Dakarze itp. ma handbary bez metalaowej szyny I pomimo, że upłynęło trochę ładnych lat, dalej króluje Acerbis Rally Brush (również ze spojlerem).
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #48
        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
        Zauwazcie, że sporo motocykli uczestniczących w Dakarze itp. ma handbary bez metalaowej szyny I pomimo, że upłynęło trochę ładnych lat, dalej króluje Acerbis Rally Brush (również ze spojlerem).
        Dokladnie duuuuzo widzialem tego na motocyklach. Musi sie sprawdzac. Co prawda wzmocnienie wyglada na trwale i na zdrowy rozsadek musi lepiej chronic. Ciekawe.

        Kamyk
        ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

        Komentarz


          #49
          mimo wszystko zainwestowałem.

          na razie mogę powiedzieć tyle: sklep z miłą obsługą.
          resztę opiszę jak przyjdą.


          A co do Rally Brush...
          może i najlepsze, ale nie dam 600 zł za kawałek plastiku.
          Wolę 100 razy dzieci na lody zabrać.
          "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
          =>
          Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

          Komentarz


            #50
            Żyła jesteś. Dzieci będą od lodów grube a Tereska z nowymi handbarami ucieszona
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
              Żyła jesteś. Dzieci będą od lodów grube a Tereska z nowymi handbarami ucieszona
              żyła, żyła. Ilość pieniędzy (tak, ilość - już dawno przestałem je liczyć), które w nią włożyłem wskazuje jednak na coś innego

              po prostu Rally Brush nie wydają mi się warte swojej ceny
              "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
              =>
              Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

              Komentarz


                #52
                Jak juz zamontujesz daj znac jak pasuja itp. bo tez jakichs szukam do ST....
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #53
                  Ja mam Polisporty. Dość elastyczne, nie pękają. Po kilku glebach terenowych są na nich tylko drobne ryski. Dobrze chronią przed zimnem i gałęziami podczas jazdy w zarośniętym terenie.

                  Komentarz


                    #54
                    Ja mam Polisporty dokładnie takie jak na zdjęciu powyżej.Niestety położyłem tereskę na postoju na trawie i handbar pękł.Teraz szukam czegoś podobnego ale chyba karbonowego

                    Komentarz


                      #55
                      Zamieszczone przez gajos007 Zobacz posta
                      Niestety położyłem tereskę na postoju na trawie i handbar pękł.
                      No to pech. Moja leżała nie tylko w trawie i nie na postoju i handbary jeszcze się trzymają. :-)

                      Komentarz


                        #56
                        Czy ktoś z was ma handbary Acerbis RallyPro przy standardowej kierownicy. Chciałbym wiedzieć czy podejdą.
                        Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                        Nikt nie mówił że będzie letko.

                        Komentarz


                          #57
                          Gdzieś na zdjęciu na forum Tenere Italia widziałem zamocowane takowe handbary.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #58
                            Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                            Jak juz zamontujesz daj znac jak pasuja itp. bo tez jakichs szukam do ST....
                            a zatem..
                            Tych, do których link wrzuciłem absolutnie NIE polecam. Mocowania rozpadły się już w czasie montażu.
                            Wyrzuciłem cały komplet i kupiłem handbary marki Zeta.

                            Jestem bardzo zadowolony. trwałe, porządnie zrobione, i pasują na kierę Teresy.
                            zapłaciłem 250 zł za komplet.
                            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                            =>
                            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                            Komentarz


                              #59
                              Odświeżam temat, by się podzielić, czy raczej przestrzec Otóż, dla zaspokojenia ciekawości zamówiliśmy na półkę sklepu handbary, tanie "made in china". W detalu latają takie po 95zł, a wyglądają, przynajmniej na zdjęciach, jak wierna kopia acerbisów. Tak więc przyszła wyczekiwana dostawa. Póki w pudełku, nie bardzo jest się do czego przyczepić, więc czym prędzej rozpakowuję do zdjęć, coby pochwalić produkt i oturasić to jakiemu znajomkowi w mega promocji (foty na kirze by się przydały). Cóż... mina mi zrzedła bardzo szybko. Pierwsze co się rzuciło w oczy, to mocowanie na jajowatą kierownicę, niech będzie, że jedne z wymiarów to przepisowe 22mm
                              IMG_0952.JPG

                              Drugie, to lekkie braki w plastiku
                              IMG_0950.JPG

                              I po trzecie, chyba zemsta Chińczyka, to brak dwóch śrub do skręcenia uchwytów. Śruby te zostały sprytnie zastąpione... kulkami od łożysk, jakimś cudem wciśniętymi w gwintowane otwory (na pewno mają odpowiednie maszyny)
                              IMG_0956.jpg
                              IMG_0953.jpg

                              Dumałem przez chwilę, nie wymyśliłem jednak sposobu na poprawne zamontowanie tegoż cuda Towar oczywiście zostanie zwrócony do dystrybutora.
                              Załączone pliki

                              Komentarz


                                #60
                                Niestety i ja muszę wymienić handbary w xt660z. Razem z motocyklem dostałem zamontowane Touratechy http://shop.touratechpolska.pl/toura...-abs-blue.html, które mocno mnie zawiodły. Dwa razy się przewróciłem prawie przy zerowej prędkości na trawie i obydwa się złamały. Touratech Polska zaoferował mi zniżkę na te same handbary, gdy zdecyduję się na same osłony (bez mocowań, które mam dobre). Wtedy powinny wyjść koło 300 zł! Trwałość (marną) tych handbarów znam, więc zastanawiam się czy jest sens iść jeszcze raz w ten sam wyrób.
                                Rozważam więc dwie opcję kupna - albo coś tańszego i nie będę oczekiwał super trwałości albo odżałuję 600 zł i kupię te, które polecał Erwin - SW-MOTECH z aluminiową listwą http://www.motobagaz.pl/handbary-swm...re-p-1822.html Cena jest zabójcza, więc zastanawiam się czy są jej warte. Wizualnie mają jedną wadę - są czarne, a do Tenerki zdecydowanie najbardziej pasują mi niebieskie
                                Zastanawiam się jeszcze, czy jakoś nie próbować naprawić tych Touratechów. Może zrobić jakieś aluminiowe implanty/płaskowniki w miejscach mocowania na zewnętrznej części kierownicy (bo tam pękły)? Robił ktoś coś takiego?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X