Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szablon YAMAHA do zrobienia napisu na siedzeniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Szablon YAMAHA do zrobienia napisu na siedzeniu

    Hej.
    Tapicer obszył mi kanape, tylko napisu YAMAHA nie dalo sie uratowac Ma ktos jakis namiar na szablon, mam pomysl zeby przykleic szablon jakims latwym do usuniecia klejem i specjalna biala farba tapicerska (taka do malowania skaju/sztucznej skory) lub zwyklym akrylem nie wiem jeszcze zrobic sobie napis, nanoszac farbe gabka... moge sprobowac wyciac napis ze starego poszycia,bo z jednej strony napis zostal caly i pomalowac, ale nie wiem na ile precyzyjnie mi to wyjdzie... Szablon napisu nie musi byc identycznych wymiarow jak oryginal, moze byc troche mniejszy lub wiekszy...
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    Ja znalazłem firme która robi torby i torebki ze skóry i skaju. Udało mis ie zrobić nowe poszycie z napisami u nich za całe 100 pln. Niestety niewiem jak to robili a firma już sie gdzieś przeniosła i niewiem gdzie... Prawdopodobnie było to zrobione metodą sitodruku. Efekty widoczne na fotce.Zmiana rozmiaruDSC04346.jpgZmiana rozmiaruDSC04347.jpgZmiana rozmiaruDSC04348.jpgZmiana rozmiaruDSC04349.jpg

    Komentarz


      #3
      Wprawne oko zauwazy ze napis dorabiany, ale cena dobra... ja jak nic nie wykombinuje nie bede robil napisu... wymiary napisu 21 x 5 cm...
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        witam
        Brands of the World is the world\'s largest library of brand logos in vector format available to download for free. BotW is also a great place for designers to showcase their work.

        może to da radę
        ściągnij logo które Ci się najbardziej podoba potem zanieś to do firmy wycinającej na foli (poproś o folię szablonową do miękkich powierzchni) i pociągnij to farbą do skaju/skóry.
        będzie ok

        Komentarz


          #5
          Ok dzieki dam znac co wyszło...
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #6
            Mozna kupic na ebayu gotowe juz obicia, nie wiem tylko, czy siedzisko w 750 jest takie samo jak w 660.

            Z wysyłką z UK wyjdzie jakieś 166 złotych.
            Moze w Polsca na Allegro tez so sprzedaja, albo na niemieckim ebayu.
            Konwersja XTZ660 na supermoto ;-) http://xtz660.blogspot.com

            Komentarz

            Pracuję...
            X