Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stelaż pod kufry boczne i gmole do 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Stelaż pod kufry boczne i gmole do 660

    Witam, czy ma ktoś z was schemat budowy lub jakieś plany stelaża na boczne kufry i gmole do samodzielnego zrobienia. Pomogą mi również zdjęcia ww elementów na waszych moto z widocznymi mocowaniami tego do ramy motocykla. Wiem że dobre robi Paweł555 niestety nie mam obecnie kaski na zakup, a mam sąsiada ze sprzętem który coś takiego dałby radę zrobić. Za każdą pomoc z góry THX. Sprawa dotyczy XTZ 660 z 92 roku. Pozdrawiam Arek.

    #2
    Poszukam jakiegos zdjecia zeby bylo widac mocowania i zamieszcze. Rysunkow z wymiarami nie mam, same programy na gietarke, ale to niewiele pomoze.
    Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

    Komentarz


      #3
      Z góry dzięki Paweł, im więcej zdjęć tym lepiej.

      Komentarz


        #4
        Zrobiłem kilka pomiarów, mam nadzieję ze odczytasz się z tego.
        Załączone pliki
        Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

        Komentarz


          #5
          Dzięki wielkie , jakbyś miał jeszcze chwilę i ochotę to podeślij jeżeli możesz zdjęcie gmoli, mam taki pomysł żeby kupić jakieś używki z allegro (można czasami wyrwać w komplecie z kuframi z tworzywa) i dostosować je do teresy, tylko nie wiem na co zwracać uwagę. Pozdrawiam Arek

          Komentarz


            #6
            Zdjecie wrzuce wieczorem. Wedlug mnie to bedzie ciezko cos dobrac od innego motocykla,napewno nie beda pasowac dolne mocowania. Jesli chczesz kupic inny stelaz pozniej ciac i spawac na nowo, to szkoda pieniedzy. Kazde spawanie oslabia material i pozniej to wyjdzie w najmniej odpowiednim momencie. Jesli bys chcial to mam na zbyciu dwa stelaze, podobno ktorys uchwyt nie pasuje. Jak znam zycie to trzeba bedzie cos przygiac i bedzie dobrze. Moge je sprzedac za polowe ceny czyli 140zl.
            Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

            Komentarz


              #7
              Pawel, miałbyś foto tych stelazy?

              Komentarz


                #8
                Tak to wygląda.
                Załączone pliki
                Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                Komentarz

                Pracuję...
                X