Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zacisk hamulca XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zacisk hamulca XTZ 750

    Gdyby ktoś szukał to zaciski pasują od kłada Yamaha Rhino nowe dostępne od ręki
    Tylko lewy to prawy i odwrotnie, na tył powinien pasować lewy, jak przyjdzie i założę to napisze czy wszystko ok

    https://allegro.pl/oferta/zacisk-ham...21a14291fbf951





    #2
    Ale sprawdź najpierw ułożenie zacisku, on są ok i pasują ale odpowietrznik był na dole z tego co pamiętam,
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Masz racje z tym odpowietrznikiem , raczej jak wszystko inne będzie ok to z odpowietrzeniem też nie powinno być problemu

      Komentarz


        #4
        Trochę się zeszło z tym zaciskiem bo angina mnie dopadła a potem robota się zaczęła
        Zacisk jest delikatniejszy cylinderki mają mniejszą średnice, jarzmo trzeba przełożyć stare, nowe jest troszeczkę za szerokie jak nie ma starego to można przyszlifować i będzie ok ,odpowietrzyć najlepiej przed założeniem włożyć coś płaskiego miedzy klocki obrócić zacisk odpowietrznikiem do góry i jest ok,
        zacisk działa ale gdybym miał do wyboru ten a orginalny tylny zacisk w dobrym stanie to wybrał bym orginał.
        Ale kiedy niema orginału albo do wybory jest przedni od Burgmana to można założyć takie cudo i jeździć
        Chciałem też podziękować wszystkim za pomoc na zlocie
        Dzięki Czeczen i Trusek za ofertę darmowego przewodu ze starych zapasów ale posłuchałem rady Beniamina i założyłem nowy w oplocie

        Komentarz

        Pracuję...
        X