Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siatki bagażowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Siatki bagażowe

    Będąc dzisiaj w Netto wyczaiłem siatki bagażowe, tzw. pajączki. Są w cenie po 5zł szt, zaopatrzyłem się w 3 szt. Dobra alternatywa dla allegro, czy sklepów motocyklowych.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    #2
    A co to jest to netto?

    Komentarz


      #3
      http://www.netto.pl/internet/nettopl/menu/main.nsf ....
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        Pierwszy raz słyszę. Pewnie kolejny wytwór Niemców To ten sam styl co Kaufland i Lidl. Na szczęście rzeczy z Lidla dla motocyklistów nie są dziadowstwem ostatnim. Mam nadzieję, że Netto będzie miało podobnie.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Sklepy Netto są na Północy Polski od Szczecina napewno po Słupsk ( czy w Gdańsku to nie wiem ) więc dlatego ich nie znacie - ale czy to niemieckie ? to nie wiem bardziej mi pasuje na skandynawskie ....

          o doczytałem w linku od "Bartas-a" , właścicielami są Duńczycy i mają w Polsce 184 sklepy w części zachodniej. Dzisiaj kuknę te siatki
          Ostatnio edytowany przez Mirek_Slupsk; 35.

          Komentarz

          Pracuję...
          X