Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelnienie tłumika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Uszczelnienie tłumika

    Do kolektorów nierdzewnych od Wulkana chcę podpiąć oryginalny tłumik. Niestety oryginalne uszczelnienie siatkowe tak spuchło, że nie ma jak tego założyć. Po wywaleniu uszczelniacza mam zewnętrzny wymiar kolektorów 38mm a wewnętrzny tłumika 42mm.

    Czym to można uszczelnić?

    #2
    poszukaj uszczelki do kolektorów o takich wymiarach, z doświadczenia wiem że co innego wsadzisz będzie kicha bo albo się przetopi albo wydmucha zaraz.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Znalazłem coś takiego, ale cena powala:
      Larsson Polska - dostawca techniki motocyklowej, skuterowej i warsztatowej. Dystrybutor renomowanych marek: Yuasa, RK, TRW, EBC, NGK, JM Products, Hiflo, Vesrah, Motul, Osram.

      Larsson Polska - dostawca techniki motocyklowej, skuterowej i warsztatowej. Dystrybutor renomowanych marek: Yuasa, RK, TRW, EBC, NGK, JM Products, Hiflo, Vesrah, Motul, Osram.


      85 zł + przesyłka za 6 cm rurki.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Piotr_J Zobacz posta
        Znalazłem coś takiego, ale cena powala:

        85 zł + przesyłka za 6 cm rurki.
        chyba niecałe 64 plus przesyłka,
        nikt nie mówił że będzie tanio, ale najtaniej wyjdzie drutując sznurem azbestowym i wpychając między tłumik a rurę
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Wlaśnie pomierzyłem rurę wodną albo gazową, która walała się po garażu od dłuższego czasu. Oczom nie mogłem uwierzyć. Idealnie 42x38. :-D Co prawda czarna, ale przecież wydech też nie jest z nierdzewki. Niech się w larssonie udławią. :-D

          Komentarz

          Pracuję...
          X