Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Abs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Abs

    Cześć,
    zdecydowałem się na kupno małej Tenere (produkowanej od 2008 r.) i uparcie wertuję portale z ogłoszeniami. Różnice w cenach roczników nie są już takie znaczne, a niektóre egzemplarze od 2008 roku mają ABS. Czy warto dopłacać do tego dodatku? Ma ktoś jakieś porównania turystycznych enduro z i bez ABS?
    Pozdrawiam!

    #2
    Nie bierz z ABS dobrze ci radze, zawiechy maja mniejszy skok, jest deczko nizsza i zdecydowanie twardsza. Przynajmniej tak mi mowili w salonie ale jezdzilem wlasnie ta z ABS i zawiecha faktycznie twarda i w sumie jakas taka niska byla
    Take care of your Tenere she will take care of you

    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

    Komentarz


      #3
      Akurat Tenerką z ABS'em nie jeżdzłem ale nie kumam co układ ABS w hamulcach miałby mieć do skoku i twardości zawieszeń oraz wysokosci motocykla ?
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Tez ci tego nie wytlumacze, tak mi powiedzieli w Yamaha Klodzko. Nie pytalem o szczegoly ale podejrzewam ze nie odpowiedzieliby na te pytanie
        Take care of your Tenere she will take care of you

        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

        Komentarz


          #5
          ja tam specem od tenerek nie jestem, ale z tego co wiem to w nowych modelach dali właśnie abs, jednocześnie cywilizując motocykl. właśnie obniżając go znacznie.

          czy brać abs czy nie to zależy głównie od Ciebie, gdzie chcesz tym motocyklem latać, na luźnym abs przeszkadza, na asfalcie nie ma większego znaczenia,
          jest za to pomocny na mokrym. jak masz ciągoty w teren lub myślisz o wyprawach szutrowych i off, to lepsza będzie wyższa.
          wiele też zależy od Twoich gabarytów, ja np. mam 187 cm wzrostu i na narmalnej teresce było mi bardzo fajnie, na niskiej będzie już na pewno niewygodnie. tak miałem np. na niskim lc8
          www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
          www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

          Komentarz


            #6
            W Motocyklu z sierpnia tego roku jest wytłumaczone czemu przy ABS są krótsze skoki zawieszeń.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez CuoreSportivo Zobacz posta
              W Motocyklu z sierpnia tego roku jest wytłumaczone czemu przy ABS są krótsze skoki zawieszeń.


              Chciałoby się Tobie rzucić skan lub fotę w dobrej rozdzielczości tej strony?
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz

              Pracuję...
              X