Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LeoVince w XT660Z 2008+

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    LeoVince w XT660Z 2008+

    Mam pytanie czy ktoś z was montował w swojej Tenerce 2008+ wydechy LeoVince. Mam problem z wyregulowaniem tych wydechów tak żeby były prosto. Są trochę przekrzywione. Czy ktoś miał taki problem ?

    #2
    miałem Leosie w swoim DL i non stop mi się przekręcały , co ich ustawiłem to za chwile znowu jeden w te drugi we wte na tylnej obejmie się obracały - ten typ tak ma

    Komentarz


      #3
      Ja mam takie wydechy, ale były już zamontowane, gdy kupiłem moto. Podrzuć mi zdjęcie, w którym miejscu są przekrzywione to zobaczę u siebie.

      Komentarz


        #4
        Nie ustawisz Leo.Fabrycznie są spier..lone.

        Nie chodzi o końcówki na opaskach tylko o kąt w stosunku do zadupka.

        Od tyłu patrząc lewy będzie zawsze bardziej wychylony niż prawy.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez kosmal1098 Zobacz posta
          Nie ustawisz Leo.Fabrycznie są spier..lone.

          Nie chodzi o końcówki na opaskach tylko o kąt w stosunku do zadupka.

          Od tyłu patrząc lewy będzie zawsze bardziej wychylony niż prawy.
          No właśnie jest dokładnie tak jak piszesz. Myślę co by pokręcić nieco przy kolektorach, może to coś da. Próbowałeś ? Co za porażka swoją drogą. Zostaje ewentualnie przeróbka u kogoś. Może Szpak by coś poradził.

          @Vanellus - widać to jak się popatrzy na motocykl od tyłu. Są trochę wychylone w lewo. Generalnie to nie przeszkadza w wyglądzie, ale wycieka nieco sadzy z tyłu tłumika przez to, że jest krzywo. Póki się o tym nie wie, to nie widać Mi to osobiście przeszkadza i wku....
          Ostatnio edytowany przez mazzi; 2613.

          Komentarz


            #6
            Pooglądałem u siebie. Gdy patrzę od tyłu to widzę, że lewy tłumik jest bliżej moto (odległość od tylnej lampy 0,5 cm), prawy dalej (odległość 1,5 cm). Nie widziałem tego wcześniej
            Ostatnio edytowany przez Vanellus; 2885.

            Komentarz


              #7
              Ale jazda A już myślałem że Dojcze(od nich kupiłem) zrobili mnie w balona.

              Komentarz


                #8
                Próbowałem nawet z regulacją kolanek.Dało by radę ale rura między kolankami a rozwidleniem LEO ma sztywne mocowanie którą trzeba skrócić.
                Dla mnie gra nie warta świeczki>I tak przerabiam na jeden komin

                Komentarz


                  #9
                  Ja mam tak: http://www.youtube.com/watch?v=WefRxv6LJoM

                  Komentarz


                    #10
                    Jak macie rozwiązaną sprawę prześwitu(oryginalny wydech był również błotnikiem który chronił bebechy pod siedzeniem) który zostaje po zdjęciu oryginalnego wydechu ? Jakieś sprawdzone patenty ?

                    Komentarz


                      #11
                      Dociąłem tam kawałek plastikowej pianki - daję radę, choć profeską to nie jest

                      Komentarz


                        #12
                        Jest odzew ze strony producenta i dealer'a Leo w sprawie fabrycznie krzywych kolektorów. Ciekawe jak się sprawa potoczy ? Niemiecki sprzedawca schował głowę w piasek niestety.

                        Z jakiej paki ja mam kombinować w motocyklu skoro płacę kupę kasy za wydech który ma pasować do mojego motocykla. Od co !!!....
                        Ostatnio edytowany przez mazzi; 2613.

                        Komentarz


                          #13
                          Teraz powinni gratis wymienić kolektory z krzywizną.

                          Komentarz


                            #14
                            Niestety dealer jest w Poznaniu. I tak jestem zaskoczony, bo wyrazili chęć zajęcia się tematem mimo że wydechy były kupione w Niemczech przez internet. Tyle, że trzeba by się potoczyć do nich.

                            Gość ze 100% przekonaniem powiedział, że do takich rzeczy potrzebna jest doświadczona ręka mechanika i że to naprawdę robi różnicę i zajmuje to takowemu średnio 40 minut. Odkładam sprawę na wiosnę jako że moto już na spoczynku.

                            Pozostaje pytanie. Czy któryś z kolegów miał montowane swoje wydechy przez takowego mechanika ?

                            Komentarz


                              #15
                              Nie wiem, czy mi się słuch wyostrzył, ale ten mój Leo daje ostatnio nieźle po uszach. Chyba trochę nawet za bardzo (aż się boję mierzyć), mimo, że jeżdżę z DB killerami. Zastanawiam się, czy jest możliwość przyciszenia go trochę przez dorobienie jakiś innych DB killerów albo jeszcze jakoś inaczej. Samych tłumików nie chcę zmieniać bo pomruk jest fajny (zwłaszcza na wolnych). Ma ktoś jakieś doświadczenia?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X