Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stopka centralna do XT660Z TENERE 2010R

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Stopka centralna do XT660Z TENERE 2010R

    Cześć

    Czy mogę liczyć na info w sprawie stopki centralnej. Szukam centralki w niższej cenie niż propozycja z Yamahy czy Motcha rzędu 600 pln. Czy ktoś może mi podać namiar na miejsce gdzie można dostać ew dorobić w/w element za jakiś rozsądne pieniądze.

    Z góry dzięki za info.
    Nie ważne jaka fura i jak gwizda jak kierowca pi.....da

    #2
    Tez szukałem, ale nic nie znalazłem. Powodzenia :-)

    Komentarz


      #3
      SW-Motech w tej chwili 520zł, ale i tak tanio to nie jest

      Komentarz


        #4
        Jakaś masakra 3 rurki na krzyż a cena jak za gmole nie ogarniam tego tematu........

        - - - Zaktualizowano - - -

        Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
        SW-Motech w tej chwili 520zł, ale i tak tanio to nie jest
        A gdzie widziałeś motech za 520 ??
        Nie ważne jaka fura i jak gwizda jak kierowca pi.....da

        Komentarz


          #5
          U mnie

          Komentarz


            #6
            Tańsza opcja, wyrzeźbić u rzemieślinika co ma giętarkę i fantazję. Da się na pewno to nie silnik że się na da samemu zrobić. Pozapisuj zdjęcia z netu i pokaż znachorowi. Powinien ukulać co trzeba, albo próbuj samemu. http://www.clubtenereitalia.it/viewt...r=asc&start=15

            Komentarz


              #7
              Zrobienie takiej stopki od podstaw może okazać się droższe od ori. Temat przerabiany w związku z innymi elementami produkowanymi jednostkowo. Nawet dobre zdjęcia bez wymiarów, kątów, długości poszczególnych odcinków, punktów mocowań etc psu na budę. Idealnie byłoby dorwać taką stopkę i zanieść ślusarzowi co policzy sobie za roboczogodzinę, materiały i inne. Jak nie ma wzoru to spora część roboty będzie eksperymentem i metodą prób i błędów więc koszty. Znajomek z innego forum robi centralki do TDM, inny płyty pod silnik, sam zrobiłem stelaż do kufrów i jeśli to ma być dobrze zrobione to bez wcześniejszego doświadczenia/testów/wzoru to raczej czasochłonne i kasochłonne. Posiadanie wujka ślusarza kowala itp wskazane

              Komentarz

              PracujÄ™...
              X