Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole do xtz750 (nasze polskie)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Zamieszczone przez marian6666 Zobacz posta

    Pasują fajnie, ale musiałem obrócić klakson żeby dało się je zamontować. Może akurat u mnie ktoś przy nim wcześniej rzeźbił i stąd komplikacje. Ale udało sie zamontować i jest git
    Spokojnie, ja się siłowałem z założeniem gmoli ale pewnie dlatego, że na drodze stanął mi klakson. Aż go wgniotłem (tak, jest to możliwe).
    Niech każdy przy montażu gmoli zwróci uwagę na pozycję klaksonu.

    Komentarz


      #92
      klakson to chyba norma, ja go przełożyłem wyżej na tytyrytku i jest ok

      Komentarz


        #93
        Na stelażu poprzecznym jest gwintowany otwór,specjalnie zrobiony pod montaż klaksonu.

        Komentarz


          #94
          Wystarczy odwrócić mocowanie klaksonu o 180 stopni i gra jak trzeba, nie zawadza o nic

          Komentarz


            #95
            Widzę że musi pojawić się konkretna i obrazkowa instrukcja montażu albo będę zaznaczał ten otwór taśmą z opisem itp.
            Co prawda nie da się inaczej tego wszystkiego poskładać bo się nie złoży ale NA KLAKSON JEST SPECJALNY GWINTOWANY OTWÓR M6 NA POPRZECZCE GMOLI
            Robiliśmy ten projekt z "Guliwerem" i chyba wszystko zostało przewidziane zarówno od strony montażu jak i funkcjonowania tych gmoli.

            Komentarz


              #96
              Hejka, mogę prosić o odświeżenie, jakie koszty?

              Komentarz


                #97
                Witam ponownie.
                Większość gmoli z listy czwartej w drodze do nabywców. Reszta w tym tygodniu.
                Aktualnie lista czwarta jeszcze otwarta ponieważ została podwojona ilość ze względu na spore zainteresowanie i aby nikt nie czekał.
                Tak więc gmole praktycznie dostępne od ręki.

                Komentarz


                  #98
                  Witam czy jest jeszcze szansa?

                  Jeżeli tak to jestem zainteresowany.

                  Komentarz


                    #99
                    No i u mnie zamontowane

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    DSC_0285.jpg

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Jak również deflektor widoczny na zdjęciu

                    Komentarz


                      no i stało się, tzn gmole się przydały.
                      Niewielki łuk w lewo, złe podejście do zakrętu, odrobina paniki i krawężnik postanowił mi uderzyć w koła. Gleba na prawą stronę w sumie już na nie wielkiej prędkości. Za krawężnikiem jakieś tam kamyczki, rowek betonowy do odprowadzania wody i trawa. Mnie się stało niewiele (stłuczony bark), a gmole zrobiły swoją robotę.













                      Komentarz


                        TrochÄ™ offtop, ale jakie to handbary?

                        Komentarz


                          moja wydumka. połączenie racetecha tego z oryginalnymi handbarami

                          Komentarz


                            Witam,

                            No to szlif był dość solidny.... Widzę w jednym miejscu praktycznie przetarta rurka gmola o ściance 2 mm !!!
                            Ale jak widać zadanie spełniły. Podejrzewam że niewiele zostałoby z plastików motocykla po tym szlifie.

                            Gmole aktualnie dostępne od reki.


                            Polecam

                            Komentarz


                              oj był, był. Gmole dały radę. Straty w motocyklu nie wielkie. Dobra robota!

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
                                oj był, był. Gmole dały radę. Straty w motocyklu nie wielkie. Dobra robota!

                                No i o to chodzi w gmolach aby świetnie chroniły a przy tym wyglądały równie dobrze.

                                Wszystkim którzy ich nie maja lub mają inne a obawiają się o niewystarczającą ochronę polecam właśnie te.

                                Dodam tylko że pierwszy prototyp i późniejsze sztuki powstały zaledwie ponad rok temu i od tamtego czasu znalazły naprawdę sporo zadowolonych użytkowników.

                                Aktualnie dostępne praktycznie od ręki.

                                Pozdrawiam

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X