Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kto robi dobre stelaże?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    kto robi dobre stelaże?

    Jak w temacie?
    dozbrajam swoją Tereskę, brakuje mi stelaży.
    Ponieważ mam uraz do firmowego badziewia - pytanie - kogo polecacie jako (wy)twórcę stelaży?
    najlepiej z namiarami.
    "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

    #2
    http://xtzclub.pl/threads/242-kufry-...ht=stela%C5%BC
    możliwe, że Pawel555 z tego forum też dłubie w stelażach.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Dokładnie, Paweł dłubie. Do ST jest na etapie dopasowywania stelaża, może już ma gotowy szablon.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        polecam FIVE STARS - mam od wielu lat - obciazam po 20kg na strone i jest ok! Nie polecam wyrobow rzemieslniczych - nigdy nie wiadomo kiedy zawiedzie - najczesciej w dalekiej trasie z daleka od cywilizacji......

        Komentarz


          #5
          Nie zgodze się, przynajmniej co do produktów Pawła. Motostelu za nic nikomu nie polecam..
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #7
              A dlaczego firmówki są be ?

              Komentarz


                #8
                Są rożne firmówki. Niektóre są robione oszczędnie, wiec gdzieś to później wyłazi, albo się rozłazi z powodu cienkiego materiału albo niezbyt rozsądnej budowy.
                Z tego co widać i ludzie piszą produkty Pawła są polecane jako solidne i dobre.
                http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=540479

                Wiec jest to chyba najlepsza rekomendacja, od tych którzy używają ich na co dzień.
                Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                  Nie zgodze się, przynajmniej co do produktów Pawła. Motostelu za nic nikomu nie polecam..
                  Dlaczego? Mam i widziałem produkty od niego. Są z lekka lepsze niż akcesoryjne. Jedynie jest maleńki problem z zamocowaniem, lecz trochę siły i kombinacji rozwiązuje ten problem bardzo szybko
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    Maleńki problem? Zapytaj Xiecia jak się cieszył z zakładania gmoli od niego
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #11
                      Prawda to, mocowania gmoli musiałem delikatnie przerabiać bo nie pasowały. Ze stelażami było lepiej ale i tak boki nie są równoległe, z kuframi trochę to widać
                      Hvězdy chtějí patřit Tobě...

                      Komentarz


                        #12
                        Usunięte na żądanie użytkownika

                        Komentarz


                          #13
                          Jeżeli chodzi o mocowanie i dopasowanie gmoli to złego słowa na Motostel'a nie powiem.
                          Spasowane do mojego sprzętu idealnie.
                          Przy lepszej glebie się ugięły i musiałem je wzmocnić, ale nie mam gwarancji że przy gmolach od Pawła byłoby inaczej.
                          Trzeba by porównać grubość i gatunek stali jaka została użyta do produkcji.

                          Powtórzę - dopasowanie bez zarzutu.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
                            Przy lepszej glebie się ugięły i musiałem je wzmocnić, ale nie mam gwarancji że przy gmolach od Pawła byłoby inaczej.
                            bo gmole maja przyjac energie udezenia i maja sie giac anie rama motocykla

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez BULLSON Zobacz posta
                              bo gmole maja przyjac energie udezenia i maja sie giac anie rama motocykla
                              Dla mnie gmole mają przede wszystkim chronić plastiki, kierunkowskazy i inne duperele przy okazji standardowych wywrotek w terenie, tudzież "głupich" gleb parkingowych.
                              Powtórzę: dla mnie.

                              Nie zakładałem ich aby zyskać kontrolowaną strefę odkształceń chroniącą ramę. Zresztą wydaje mi się (mogę oczywiście być w błędzie), że przy położeniu motocykla na bok możliwości skrzywienia ramy są niewielkie - nie mówię tu oczywiście o ekstremalnych dzwonach przy dużych prędkościach - tutaj nic pomoże. Najlepsze nawet gmole.

                              Moje odkształciły się przy upadku na polnej drodze, w błocie, przy prędkości max. 15 km/h

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X