Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Promocja Yamaha

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Promocja Yamaha

    Witam, nie wiem czy było czy nie ale Ja nie widziałem. Jest nowa promocja w autoryzowanych serwisach "ile lat tyle % rabatu na części" link do http://www.yamaha-motor.eu/pl/news/index.aspx?id=620989. Osobiście jeszcze nie sprawdzałem ale pewnie nie długo trzeba będzie, 24% to nie mało (1991 r.) i jakieś drobne rzeczy zawsze można kupić. Pozdro

    #2
    Też podjadę i zaopatrzę sklep w każdym możliwym serwisie, jaki napotkam. 25% rabatu od detalu to już coś

    Komentarz


      #3
      dzięki za info

      Komentarz


        #4
        Skorzystalem z promocji i dowiedzialem sie ze moje moto jest starsze niz mam w dowodzie o uwaga... 6 lat. W sumie zyskalem wiekszy rabat ale troche mnie to zabolalo. Da sie jakos po vinie dojsc ktory faktycznie rocznik?

        Komentarz


          #5
          Te modele nie mają jeszcze numeru VIN. Natomiast w każdym serwisie Yamahy po numerze ramy i silnika sprawdzą kiedy moto zostało wyprodukowane. U nas na forum jest wątek gdzie wrzucaliśmy numery własnych motocykli i roczniki i po tym też z grubsza można się zorientować.
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #6
            Normalnie nr ramy i silnika powinien być jednakowy i tak przy XTZ750;
            1989-3LD1 od nr 000101
            1990-3LD3 od nr 032101
            1991-3LD4 od nr 048101
            1992-3LD5 od nr 063101
            1993-3LD6 od nr 079101
            1994-3LD7 od nr 092101
            1995-3LD8 od nr 100101
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #7
              no wg tej tabeli mam motocykl z 89 roku ale malowanie mam z 95r. Nr ramy i silnika jest identyczny 3TD 016334.

              Komentarz


                #8
                Borys tabelka dotyczy 3LD, twój to szwajcar, może dlatego coś nie bangla.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  #9
                  na yamaha-motors w katalogu czesci jak wpisuje nr ramy to wychodzi ze 95. Nie bede sobie lepiej dobieral do glowy. Dzieki panowie za pomoc

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X