Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebne plastiki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Potrzebne plastiki

    Witam
    Mam pytanie dotyczące kilku plastików w XTZ 660 z 1994r. w pojedyńczej lampie.
    Kupiłem moto i brakuje trzech plastików: wypełnienia otaczającego zegary wewnątrz czachy oraz dwóch trójkątów na zewnątrz czachy po lewej i prawej stronie. Czy macie może dostęp do odlewów tych elementów albo znacie jakiś namiar na kogoś kto sprzedaje używane w rozsądnych pieniądzach ?
    Pozwoliłem sobie załączyć dwa zdjęcia z zaznaczonymi elementami
    Załączone pliki

    #2
    Na allegro jest. Trójkąty koło 150zł sztuka, a plastik w kokpicie za około 100zł. Przynajmniej w zeszłym miesiącu widziałem.

    Komentarz


      #3
      widziałem na allegro że straszna drożyzna i pomyślałem żeby samemu coś wyrzeźbić przy pomocy żywicy i jakiegoś tworzywa

      Komentarz


        #4
        Drozyzna czyli ile? Ja tego trójkąta szukam od trzech miesięcy.

        Komentarz


          #5
          150 za trójkąt odlewany nieoryginalny

          - - - Zaktualizowano - - -

          wypełnienie ciężko będzie wyrzeźbić ale z tymi trójkątami trzeba będzie coś pomyśleć żeby 3 stówek nie stracić
          po niedzieli zamawiam litrową żywicę z matą w zestawie i będę wzmacniał wszystkie plastiki bo stare i kruche tworzywo szybko poddaje się i pęka, wtedy też pomyśle o tych trójkątach

          Komentarz


            #6
            No czy ono latwo pęka to bym sie sprzeczal, czy 150 to dużo? Tez bym nie dal za laminat, ale wydasz więcej na rzeźbienie a efekt moze byc mizerny, no chyba ze umiesz to robic. Ja jak nie dostane oem uzywanego to zamówię nowe.

            Komentarz


              #7
              no tak zawsze to jakieś rozwiązanie

              Komentarz


                #8
                Mysle że sensowne, cena ni3 zabija a jest ori taki jak ma być, mocne tworzywo, barwione w masie, a nie laminat kruchy jak wydmuszka.

                Komentarz


                  #9
                  Miałem jedną poważniejszą glebę z tym trójkątem z allegro. Pękła mi oryginalna czacha i jeden otwór z mocowaniem z tego laminatu. Teraz montuję tenerkę bez tych bocznych trójkątów i zrobię własną półkę przy zegarach.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X