Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedluzka przedniego błotnika XTZ750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przedluzka przedniego błotnika XTZ750

    Witajcie
    Smigam codziennie do pracy motocyklem niezaleznie od pogody.
    W kazdym motocyklu zakladalem przedluzke przedniego blotnika zeby nie miec ciagle mokrych butow i usyfionego silnika/ chlodnicy.
    W TDM, XJ i Transalpie sie sprawdzilo ale w mojej XTZ bardzo mi tego brakuje...
    Czlowiek od ktorego kupowalem poprzednie przedluzki nie ma formy pod blotnik od XTZ.
    Czy ktorys z kolegow jest z Katowic i moglby podjechac do niego na zdjecie formy?
    Jezeli nie to wysle mu swoj blotnik z Wawy i przez kilka dni bede zmuszony smigac bez

    "...Wykonana jest z wysokiej jakości laminatu poliestrowo szklanego w kolorze czarnym (wysoki połysk) przedłuża błotnik o 13cm, w komplecie śrubki M4 ze stali nierdzewnej, otwory należy wykonać we własnym zakresie w wyznaczonym miejscu i dopasować przedłużkę do błotnika..."

    Przedłużka sprawdza się rewelacyjnie podczas jazdy w deszczu, zbierając duża ilość wody wyrzucanej z pod przedniego koła.
    koszt 1szt to 50zl + przesylka.
    Jezeli ktos jest zainteresowany to zapraszam na liste.


    zdjecie pogladowe:



    #2
    jeśli ktoś lubi rzeźbiarstwo to taką przedłużkę można sobie samemu zrobić ... np. z jednorazowej (czarnej) doniczki. Materiał można dowolnie dociąć - doszlifować; tani jak barszcz (można wykonać kilka form i wybrać tę jedyną; mocowanie można zrobić np. na 2 nity, które również mogą przybrać czarny kolor i wcale nie będą widoczne - generalnie ładna ta którą się zakupi od gościa, któremu jeszcze trzeba wysłać błotnik, ale nic nie niszcząc można samemu ciekawą rzecz ulepić

    Komentarz


      #3
      Jak najbardziej masz racje ale mam zaufanie do jego produktow.
      Zjezdzajac XJ900 z wysokiego kraweznika jak zawadzilem ta przedluzka to nic sie nie stalo poza ryską
      Doniczka troche ciensza i nie ma takiej sztywnosci..patrzylem juz kiedys jak by to zrobic ale uwazam ze z formy bedzie to lepiej wygladalo bo ladnie zrobione jest przejscie prawie jak by to byl orginalny element sam chcialem lepic z zywicy ale...paprac sie jak czlowiek ma doswiadczenie i moge wesprzec polskiego rzemieslnika bezcenne

      tak przedluzki wygladaly w Transalpie i XJ
      ps. XJ miala wiecznie zapieczony brud na kolektorach a czyszczenie doprowadzalo mnie czasami do szalu po trasie



      Ostatnio edytowany przez michaldenisiuk; 4120.

      Komentarz

      Pracuję...
      X