Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tankbag XT 660 tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tankbag XT 660 tenere

    Witam

    Czy zna ktoś model jakiegoś tankbaga do tenery? Coś co pasuje,nie przeszkadza,nie lata na wszystkie strony, można zabrać z sobą jako torba na pasku lub plecak, około max 25 L?
    Ktoś coś ? Dzięki

    #2
    Ja mam,
    ma 4 paski, jak dobrze zepniesz latać nie będzie - ale to nigdy nie jest to co magnes. Nowa, użyta 2 razy (nie nadaje się do jazdy off na stojąco), wszystkie akcesoria w zestawie.

    Oddam za 100zł z przesyłką.

    Komentarz


      #3
      Znajomy chwali http://www.off-the-road.de/en/XT-660...0Z-Tenere.html

      Komentarz


        #4
        ale to nadal paski/troczki, jeśli już ma być nie ruchliwy to http://allegro.pl/tankbag-kappa-ra30...913041715.html
        ale do Teresa ma "za pionowy zbiornik" i ch.. będzie wyglądać.

        Komentarz


          #5
          Ja używam tego (albo blizniaczo podobnego starszego modelu):


          Jak dla mnie jest OK. To takie combo 4w1 - albo sam mapnik, albo płaska część z mapnikiem na wierzchu (ma wygodną rączkę do noszenia), albo sama góra (która jednocześnie jest plecakiem), albo pełny komin. Używałem go na różnych sprzętach (CBR600F, GSXF750, XT1200ZE, XTZ750, FJR1300A) - sprawdził się na każdym, chociaż jako pełny komin zasłaniał zegary, zwłaszcza w szlifierkach. Nigdy mi nie spadł, może ze dwa razy się przesuwał, jak się nie przyłożyłem do porządnego ułożenia magnesów po tankowaniu (30 sekund postoju i pozamiatane). Trzyma się na 6 silnych magnesach w bocznych skrzydłach, a jako zabezpieczenie ma pasek przeplatany przez główkę ramy.

          Mogę polecić, chociaż oczywiście wszystko jest kwestią gustu

          Komentarz


            #6
            Ja w małej tenerce używam tankbaga od metro.

            Komentarz


              #7
              Od lat używam tankbaga kupionego w Polo. Firma FLM model greyhound. Tankbag dedykowany do xtz 660 więc pasuje idealnie na zbiornik. Ma magnesy a dodatkowo dwa haki łapiące za rant zbiornika od strony główki ramy więc siedzi bardzo pewnie nawet przy solidnym obciążeniu. Jest rozciągany w górę wiec można calkiem sporo zapakować. Ma też dwie boczne kieszenie na pierdoły i mapnik. Nie wiem czy nadal występuje w ofercie niestety bo Moto jakby już ciut wiekowe a nowa 660"tka to inna bajka.
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                #8
                Panowie,
                XT660Z ma zbiornik z tworzywa sztucznego, także analizy toreb na magnes są tutaj zbędne.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez pattryk Zobacz posta
                  ale to nadal paski/troczki, jeśli już ma być nie ruchliwy to http://allegro.pl/tankbag-kappa-ra30...913041715.html
                  ale do Teresa ma "za pionowy zbiornik" i ch.. będzie wyglądać.
                  Zgadza się paski,troczki .... - ale po montażu solidnym-jednorazowym zdejmujesz go już łatwo :

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki za info,mnie przypadł do gustu model od famsa....tylko trochę kosztuje .

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X