Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

naklejki super tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    naklejki super tenere

    w związku z tym że odrestaurowuję super tenere dla kolegi (malowanie chesterfield rocznik 89 ) dorabiałem u znajomego naklejki,najważniejsze i najpiękniejsze jest w tym to jak idealnie odwzorował napisy super tenere,są nie do odróżnienia od oryginału,drukowane i laminowane,napis tenere jest cieniowany jak w oryginale,do tej pory spotykałem się tylko z napisami wycinanymi ploterowo i naklejanymi warstwowo.Gdyby ktoś potrzebował napisów do tenery dajcie znać,te co mam dorobimy w każdej chwili inne kolory do innych malowań wymagają dodatkowej pracy ale pewnie da się zrobić.

    #2
    Witam, byłbym zainteresowany zestawem naklejek do tego właśnie malowania, jeśli dał byś radę zapodać jakieś fotki z efektów twojej pracy to byłbym wdzięczny.

    Komentarz


      #3
      Też jestem chętny na te naklejeczki chesterfield daj znać jaki koszt i na kiedy by były

      Komentarz


        #4
        Na razie mam zrobione same napisy SUPER TENERE,reszta w przygotowaniu a motocykl jeszcze nie pomalowany.Jak skończe to poinformuję jak wyszło i czy będzie produkcja.

        Komentarz

        PracujÄ™...
        X