Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana kierownicy, montaż handbarów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] wymiana kierownicy, montaż handbarów

    Witam wszystkich ,czy ktoś przerabiał temat montowania handbarów acerbisa rally brush?Otóż do oryginalnej kierownicy montaż jest problematyczny,mogę wymienić kierownicę- tylko na jaką?Chodzi też oto ,aby trochę podnieść stery tylko też nie wiem co lepsze tzn.adapter i niska kierownica,czy też od razu wysoka?

    #2
    No popatrz, ja mam rally brush na oryginalnej kierownicy i nie miałem problemu z zamontowaniem
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      niemożliwe ,głowie się i wykręcam i nic za duże zgięcia na oryginale i ta cholerna pompa hamulcowa

      Komentarz


        #4
        Muszę się przyznać że także poległem przy próbie dopasowania handbarów rally brush do kierownicy ST. Tenere ma kierownicę dość mocno wygiętą a ten handbar nie pozwala na dużą dowolność w mocowaniu. Być może Lukass ma jakąś customową kierę albo rzeźbę odstawioną przy obejmach handbarów.

        Skończyło się na tym że musiałem kupić acerbis rally pro - są niestety droższe ale przy tym większe i przede wszystkim mają obrotowe mocowanie co pozwoliło na pełne dopasowanie do kiery i osprzętu. Do tego dokupiłem spojlery (lotki czy jak im tam) i jest gitarra.

        Klamkę hamulca oczywiście musiałem amputować żeby się mieściła.

        Komentarz


          #5
          Kombinowałem, kombinowałem i udało się. Mam wszystko w oryginale. Handbary są zdjete z innej ST. Identyko mają XRV itp. sprzęty.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            No dzięki coś jeszcze pokombinuje ,ale handbary sa ok,mam też do nich podwyższające listki ,całość mnie przekonuje,jak się nie wykręci to się kierownice zmieni i musi pasować

            Komentarz


              #7
              A jak Ty masz je mocowane? Może jest inne mocowanie.
              U mnie jedna część wchodzi w rurę kierownicy - działa to na zasadzie walca przecietego pod skosem....
              Druga część posiada aluminiowy uchwyt, który sie rozgina, zakłada na kierę, zgina i.. tak ma być. Na koniec na niego zakładasz drugą część handbara, skręcasz śrubą i po robocie.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Wszystko jak mówisz ,obejma na kierownicę która z drugiej strony wchodzi w handbar,są to standardowe mocowania rally brush,idę spróbować jeszcze raz

                Komentarz

                Pracuję...
                X