Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lublin i okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cooba
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez nogat Zobacz posta
    Napisałem na PRIV. Sprawdź tego gościa, który mi wykonywał drobne prace lakiernicze. Pozdrawiam.
    Nie dostalem nic na priva ☺

    Zostaw komentarz:


  • nogat
    odpowiedział(a)
    Napisałem na PRIV. Sprawdź tego gościa, który mi wykonywał drobne prace lakiernicze. Pozdrawiam.

    Zostaw komentarz:


  • Cooba
    odpowiedział(a)
    Lakiernik z doswiadczeniem w malowaniu plastikow motocyklowych poszukiwany...
    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • KAWA.
    odpowiedział(a)
    Witam,

    Planuje zakup XTZ 660 z 91 r. Nie jest to pierwszy motocykl, ale XTZ pierwszy wiec mam pytanie na co mam zwracać szczególną uwagę przy oględzinach.

    Może ktoś z Was pozwoli rzucić okiem na swoją maszynę co pozwoli mi porównać stan techniczny.

    Dzięki bardzo za pomoc.

    Zostaw komentarz:


  • rafalekk1985
    odpowiedział(a)
    głowice zawiozłem na regeneracje do NMR

    Zostaw komentarz:


  • małoś86
    odpowiedział(a)
    Ale głowicę też przez NMR robisz czy prywatnie gdzieś zawiozłeś? Tej zimy chyba zabiorę się za swój silnik. Muszę zrobić rekonesans co, gdzie i u kogo.

    Zostaw komentarz:


  • rafalekk1985
    odpowiedział(a)
    Na wtorek miała być głowica, we wtorek jej nie było(minęło 2 tygodnie) Dzisiaj piątek, głowica nie gotowa bo nowy uszczelniacz wadliwy.... części zamówione tydzień temu na dzisiaj nie dojechały do NMR <dziwne>. Niby ma być na wtorek i części tez, czyli 3 tygodnie a miało być w ciągu jednego tygodnia...

    Zostaw komentarz:


  • rafalekk1985
    odpowiedział(a)
    Zawory nowe a prowadnice dorabiane z nowego materiału i ma chodzic.

    Zostaw komentarz:


  • Janas_WaWa
    odpowiedział(a)
    u mnie też ssące poleciały i prowadnice musiałem dorabiac jak coś to zawory od quada pasują bodajże od raptor 660

    Zostaw komentarz:


  • marcinjunak
    odpowiedział(a)
    A to prowadnic już nie można kupić że trzeba dorabiać?
    A potem jak znów zawór spotka się z tłokiem będzie płacz. To przecież nie junak czy m72 że tylko części stare są dobre.

    Zostaw komentarz:


  • rafalekk1985
    odpowiedział(a)
    Jeden zawór i prowadnica zaworowa do wymiany to na pewno, niewiadomo jak dwa następne zawory( dowiem się prawdopodobnie w piątek) Prowadnica będzie dorabiana przez firmę :Regeneracja Głowic Samochodowych Jan Grankowski ul. Rusałka 4.

    Zostaw komentarz:


  • małoś86
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rafalekk1985 Zobacz posta
    Głowica pojechała do NMR czekamy...
    Jak już odbierzesz to napisz co robili i za ile.
    U kogo robią pewnie nie chcieli powiedzieć?

    Zostaw komentarz:


  • rafalekk1985
    odpowiedział(a)
    Głowica pojechała do NMR czekamy...

    Zostaw komentarz:


  • yogg
    odpowiedział(a)
    tu zapytaj:



    robią głowice, dorabiają tłoki, zawory inne cuda, może pomogą i blisko, w Lbn na ul. Bursaki 19 mają jeden z punktów.

    Zostaw komentarz:


  • rafalekk1985
    odpowiedział(a)
    głowica..

    W sobotę kolega ściągnie w xtz głowice i zobaczy co stuka w niej. podejrzewa prowadnice...
    Zbieram info gdzie jakby co potem ja zawieść

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X