Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez vcx Zobacz posta
    Skąd wiesz, że silnik do remontu?
    Jeżeli Jesteś zainteresowany tą Tenerą to odezwij się do Pehowca,- pisałem z nim na priv,- zaoszczędził mi drogi...

    Komentarz


      Nie tyle co ja a kumpel szuka czegoÅ› w tym "rozmiarze"

      Komentarz


        Może ktoś coś wie o tym sprzęcie? Lub ma blisko?
        http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-660-ten ... gDXVh.html
        Przymierzam się do kupna czegoś takiego, cena jak według mnie normalna po zdjeciach duzo nie widac prócz tego ze jest kompletna w plastiki + gmole .wiec może macie jakieś opinie ,uwagi? Ja mam spory kawałek drogi a jechać od tak oglądać to narazie nie mam czasu.

        Komentarz


          Wrzuć link jeszcze raz, bo ten nie abla

          ps. VCX ogłoszenia już nie ma więc możliwe, że Teresa się sprzedała,- z tego co mówił Pehowiec to brakowało jej mocy i nawalało coś w silniku

          Komentarz


            Dziękuję za info :-)

            Komentarz


              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

              Komentarz


                Na zdjęciach nie wygląda najgorzej (brak plastiku na przedniej tarczy, kanapa bez napisu), za to jest central, gmole i stelaż pod kufry. 92r,- gdyby cena spadła poniżej 5tys to jechałbym obejrzeć.
                Niestety nie pomogę,- Masz bliżej niż ja

                Komentarz


                  Dzięki nie zwróciłem uwagi na kanapę, no cena pewnie do urwania ale czy poniżej 5 tys ? To nie wiem, a negocjacji przez telefon nie przeprowadzam nigdy póki nie obejrze. Gdyby było się do czego czepic to i cena by zeszła pewnie. Może w przyszły weekend się wybiore

                  Komentarz


                    Kanapę to chyba dobrze jeśli tapicerował. To raczej na plus niż minus.

                    Komentarz


                      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                      Przy tylu dodatkach wydaje mi się tanio. Pomijam te głośniki, bo to chyba pierwsze co by poszło do rozbiórki xD

                      Ktoś coś widzi? Może ktoś oglądał na żywo?

                      Komentarz


                        Nie wiem jak z tym moto , ale chciałem kupić od tego ,,motoszkodnika'' inny sprzęt. Okazało się że opis był nie rzetelny ! Kolega z forum kupił od niego 660-kę i teraz robi poważny remont ( może sam napisze na ten temat ).

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
                          Nie wiem jak z tym moto , ale chciałem kupić od tego ,,motoszkodnika'' inny sprzęt. Okazało się że opis był nie rzetelny ! Kolega z forum kupił od niego 660-kę i teraz robi poważny remont ( może sam napisze na ten temat ).

                          Ooo dzięki za info

                          Komentarz


                            Ale w ramach zapoznania się ze sprzętem warto podjechać, zdjąć plastiki i po prostu solidnie się mu przyjrzeć. Przy każdym kolejnym XTZ będzie Ci łatwiej ocenić stan samodzielnie.
                            Dla mnie na plus poza głośnikami jest wyposażenie w akcesoria a na minus rdza i takie ogólne wraże nie zmęczenia materiału.
                            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
                              Ale w ramach zapoznania się ze sprzętem warto podjechać, zdjąć plastiki i po prostu solidnie się mu przyjrzeć. Przy każdym kolejnym XTZ będzie Ci łatwiej ocenić stan samodzielnie.
                              Dla mnie na plus poza głośnikami jest wyposażenie w akcesoria a na minus rdza i takie ogólne wraże nie zmęczenia materiału.
                              Jak najbardziej zgadzam się, trzeba obejrzeć żeby ocenić, ze zdjęć widać tylko wygląd.

                              Komentarz


                                Wyprzedzę temat, a w zasadzie ewentualne pytanie odnośnie Tenerki z Allegro/Otomoto i OLX. Byłem, oglądałem, to się podzielę
                                Linki do ogłoszenia:
                                1. http://otomoto.pl/oferta/yamaha-tene...-ID6yzJtp.html
                                2. https://www.olx.pl/oferta/yamaha-ten...tml#16dd913a91

                                A to ta Tenerka XTZ 660:

                                Tenere Allegro.jpg

                                Na wstępie widać naklejkę na jednym z kufrów: XTZ Club więc może niepotrzebnie się rozpisuję (w dziale "sprzedam" jednak jej nie ma )

                                A więc motocykl sprzedaje osoba zajmująca się sprowadzaniem motocykli (Pan wydaje się całkiem normalny), jak powiedział, kilka lat temu sam sprowadził motocykl, a teraz jego właściciel przesiada się na coś innego i dlatego moto jest do sprzedaży.
                                Stan:
                                XTZ pali bez większego problemu a silnik nie wydaje dziwnych dźwięków, chętnie wkręca się na obroty, skrzynia pracuje prawidłowo. Opony ok, klocki na jednym kole ok, na drugim niebawem do wymiany, napęd pod koniec regulacji.
                                Moto ma klimatyczne kufry boczne, jednak wszystkie 3 sztuki mocowane są na stałe i przy gabarytach bocznych kufrów zabrakło miejsca na podnóżki pasażera, które sprzedawca dołącza osobno.
                                XTZ wg zapewnienia miało olej wymieniany na czas, jednak brak jest jakichkolwiek dokumentów czy książek.
                                Zewnętrznie, z 3 merów moto wyczyszczone i wyplakowane wygląda ładnie, niestety większość (praktycznie wszystkie) owiewek jest ponitowanych,- pęknięcia naprawione są metodą blaszka pod spodem i niewielkie nity pomalowane pod kolor owiewek. Naklejki i lakier wyglądają oryginalnie więc raczej poważnej gleby nie było, ale kilka niegroźnych wywrotek spowodowało pęknięcia prawie na wszystkich elementach.
                                Cena za jaką moto jest do kupienia to 5600zł, niżej sprzedawca póki co nie planuje zejść.

                                To chyba tyle
                                Pozdro

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X