Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Dorabiam nierdzewne kolektory do ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Dorabiam nierdzewne kolektory do ST

    Jak by ktos potrzebowal to posiadam sprzet i umiejetnosci do napraw tłumików ,sam tez zrobiłem sobie nowe portki z nierdzewki bo te orginalne to o dupę podtarł
    Stalowe balustrady nierdzewne wewnętrzne i zewnętrzne w połączeniu ze szkłem i drewnem, dla sektora publicznego oraz prywatnego. Sprawdź i odwiedź witrynę.
    JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

    #2
    no to daj zdjęcia jak ci wyszły te kolektory

    Komentarz


      #3
      Fotki prosimy i cene

      Komentarz


        #4
        Kolego musowo fotki i cena
        Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

        Komentarz


          #5
          Właśnie jutro będę przeprowadzał akcję Czyszczenia, malowania kolektorów. Jeśli się nie uda..... No kolego. FOTKI I CENA ;-)
          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
          Nikt nie mówił że będzie letko.

          Komentarz


            #6
            no i czy nie masz może w planach do 660 dorobić Pozdr.

            Komentarz


              #7
              Pewnie kolega rzucił temat a teraz obserwuje czy jest zainteresowanie bo coś nie widać tych fotek a nikt przecież nie kupi kota w worku
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                kolektory umarły śmiercia naturalną ???
                Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

                Komentarz


                  #9
                  Jeżeli cena będzie rozsądna to ja reflektuję

                  Komentarz


                    #10
                    Na razie cztery zdjęcia:

                    Ta strona jest na sprzedaż! fotoo.pl to Twoje pierwsze i najlepsze źródło informacji o fotoo. Tu znajdziesz także tematy związane z kwestiami ogólnego zainteresowania. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz!


                    Ta strona jest na sprzedaż! fotoo.pl to Twoje pierwsze i najlepsze źródło informacji o fotoo. Tu znajdziesz także tematy związane z kwestiami ogólnego zainteresowania. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz!


                    Ta strona jest na sprzedaż! fotoo.pl to Twoje pierwsze i najlepsze źródło informacji o fotoo. Tu znajdziesz także tematy związane z kwestiami ogólnego zainteresowania. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz!


                    Ta strona jest na sprzedaż! fotoo.pl to Twoje pierwsze i najlepsze źródło informacji o fotoo. Tu znajdziesz także tematy związane z kwestiami ogólnego zainteresowania. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz!


                    zdjęcia cykałem teraz wszystko w błocku ,błyszczące i piękne są do chwile potem robią się lilowe od temperatury ,ale zapewniam że portki są z nierdzewki obudowę tłumika też zmieniłem ,teraz tłumiczek jest cacy, oryginał jest calutki zardzewiały jak sami wiecie
                    Gmole także wykonałem samodzielnie.Jeśli chodzi o cenę ,300 i gotowe portki+100obudowa tłumika,gmole sam nie wie nie robiłem tego zarobkowo tylko dla siebie
                    tel 504278398 www.nierdzewnie.pl
                    Ogólnie brak czasu ,na co dzień robię balustrady nierdzewne
                    tłumik jest na stale połączony z portkami wiec najlepiej podjechać motorem
                    Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
                    JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                    Komentarz


                      #11
                      Kolektory wyglądają nawet ok, ale straszna lipa ze stałym połączeniem z wydechem. No i gmole wyglądają na "papierowe" i za bardzo cofnięte w tył motocykla.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #12
                        Powodem zamocowania wszystkiego na stałe było to że w moim tłumiku wszystko było przerdzewiałe ,końcówki mocujące po prostu się rozpadły .
                        dlatego zrobiłem wszystko lite spawane ,niema żadnego problemu z montażem,
                        stary wydech owinąłem 1.5 blachą ,można cieńszą,ale mi zależało na tym żeby mi się nie giął po każdej glebie.
                        Gmole są ok ,mam 186cm wzrostu ,podczas jazdy można sobie na nich wygodnie nagi rozprostować ,owszem wyglądają na filigranowe,jednak niejedna glebę już zaliczyły,ostatnio schody na starówce w warszawie od strony Wisłostrady,motor i nogi całe.ślady od asfaltu ,zdarty lakier widać na zdjęciu.
                        Lampa przednia też ma osłonę
                        Gmole zamontowałem po tym jak rozwaliłem plastiki z prawej strony,uczę się na błędach.
                        Moja Teresa ma pode mną strasznie ciężkie życie ,gdyż musi wszędzie jechać gdzie jej każe
                        Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
                        JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                        Komentarz


                          #13
                          Przerobiłem także zawieszenie ,przód i tył podniosłem o 60mm
                          JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                          Komentarz


                            #14
                            ...

                            Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                            ... gmole wyglądają na "papierowe" ...
                            Zadaniem gmoli jest przyjecie sily uderzenia i upadku wiec nie mogą byc wykonane na sztwno poniewaz mogą pogiąc rame.

                            Co do kolektorów to nawet fajne, mieszkam w Markach więc przed zakupem obejrze je na "żywo", może dla pierwszego klienta jakaś promocja ???
                            Ostatnio edytowany przez larry; 215.
                            Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez bobo Zobacz posta
                              Przerobiłem także zawieszenie ,przód i tył podniosłem o 60mm
                              A możesz podać wysokość do np. kanapy . Na zdjęciu nie widać różnicy - prawie. Osłona reflektorów całkiem ok.
                              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X