Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Dorabiam nierdzewne kolektory do ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    W jaki sposób podniosłeś zawias przód? I jakie koszty?
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #17
      -Zawieszenie podniosłem za pomocą wstawienia 2 kawałków sprężyn 60mm,,może wystarczyło nowe kupić nie wiem przecież zielony jestem?''
      Jaki koszt sam nie wiem sprężyny miałem z poprzedniej roboty,prześwit mierzony od ziemi do osłony silnika około 280mm .jak jest oryginalnie nie wiem,tył podniosłem za pomocą wstawienia krótszych blach,na pomysł wpadłem jak mi oryginalne pękły .Może powinienem amory na nowe wymienić ,ale mi pasuje.lagi naprawiłem bo mi ciekły i postanowiłem troszkę zmienić jest ok
      - Gmole mam zamocowane na 3-4 mm blaszkach 40mmx35mm około ,wiec one trochę amortyzują uderzenie.
      wcześniej gmole były połączone ze sobą pod bakiem,ale wyjąłem ten element.
      Ogólnie jestem z nich zadowolony robiłem je 3lata temu. Teraz z pewnością zrobiłbym je znacznie lepiej, porządne rurki i lakier piecowy lub całe z stali nierdzewnej żaden problem .Aktualnie mam giętarkę trójrolkową i 2 spawarki TIG do stali nierdzewnej i MIG-MAG do czarnej i aluminium oraz doświadczenie.
      Swoje to z ram od krzeseł ze złomowiska zrobiłem
      Jak to się mówi szewc bez butów chodzi dla siebie się niema czasu
      - Jeśli chodzi o tą promocję to można pogadać na miejscu ,przy tym strasznie długo się schodzi całość trzeba spawać na motorze kupa roboty ,około 12 spawów i kupa szlifowania,szczerzę to te 300 co napisałem to ja sam za mało to wyceniłem.250zł to ja prostą rurę1metr na ściany montuje i po sprawie a tu trza rzeźbić cały dzień.więc 300 to taka promocja dla PIERWSZEGO !
      Jeśli ktoś zainteresowany można wpaść ,może mi koledzy przy okazji pomogą przy gaźniku
      Stalowe balustrady nierdzewne wewnętrzne i zewnętrzne w połączeniu ze szkłem i drewnem, dla sektora publicznego oraz prywatnego. Sprawdź i odwiedź witrynę.

      Ja jestem noga do komputera rzadko siedzę wolno pisze, więc nie wstydzić się dzwonić?!
      Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
      JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

      Komentarz


        #18
        ....

        ja mam troche zardzewiałe kolektory, bije sie w myślach czy je malowac czy kupic inne
        w sumie nie przeszkadza jedynie wyglada szpetnie


        .... ale kolege w Markach odwiedze ...
        Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

        Komentarz


          #19
          Panowie wiem że jest lato ,ale ja naprawdę nie dam rady wszystkim zrobić na już .
          Z powodu dużego zainteresowania, proszę o cierpliwość
          Stalowe balustrady nierdzewne wewnętrzne i zewnętrzne w połączeniu ze szkłem i drewnem, dla sektora publicznego oraz prywatnego. Sprawdź i odwiedź witrynę.

          504278398
          pozdrawiam
          JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

          Komentarz


            #20
            Mam kilka pytań, gdyz jestem zainteresowany kolektorami z nierdzewki.
            - czy długości obu rur są jednakowe?
            - czy posiadają one łącznik, ktry wyrównuje ciśnienia (tzn. jakies połączenie obu rur?)
            - czy można zamówić kolektory bliskie kztałtem oryginałowi, bo te raczej nie są

            Wolę dopłacić i mieć takie jakie mają być.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #21
              w oryginale portki są zawinięte prawy z lewym ja tego nie robię bo fizycznie nie jestem wstanie wykonać .
              -posiadają łącznik choć to bez znaczenia ,robiłem tak i bez
              -długości są podobne,przekrój jest większa 42.4 więc ma lżej oddychać
              dziś Szymon ode mnie odebrał czekam na opinie?
              zdjęcia dodam jutro jak dam rade
              JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

              Komentarz


                #22
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #23
                  witam
                  -oryginalne maja 38mm, górny to prawy,dolny lewy zależy jak się na to patrzy
                  -moje42.4 górny lewy, dolny prawy na odwrót
                  - długość względem oryginału jest inna ale proporcje są zachowałem,czyli prawy jest krótszy od lewego 50mm
                  -tak mają łącznik ale to bez znaczenia nic to nie zmienia czy jest czy go niema
                  -dokładnie identyczny jak oryginał czyli dzielony żeby podkładki były i tak dalej dziwny zawijas ? podobny da się ale po co?to niema żadnego znaczenia za dużo roboty tego mi się robić nie chce a co dopiero identyczny ,przy tym jest 1000mm spawu plus tłumik?
                  ja jeżdżę na takim, paru kumpli też, niema żadnej różnicy
                  -prędkość max200 obroty bez zmian ,temperatura też ,przyspiesza , żadnej różnicy nie odczuwam
                  chyba że wizualna?zero rudej rdzy wieczny
                  - ja zawodowo tłumików nie robię ?tylko tak kto chce?w wolnej chwili bez pośpiechu,nie zarobkowo?na taki tłumik trzeba 16 godzin poświęcić komu by się chciało
                  ja w 16godzin robię 8m balustrady i mam miesięczną wypłatę komu nie odpowiada niema sprawy bez obrazy panowie?
                  do ścigacze też naprawiam,dużo robiłem dla moto szklarni w markach żadnych reklamacji nie miałem
                  -aktualnie Szymon ode mnie odebrał może całkiem nie dopieszczony tłumik ,czekam na jego opinie?
                  dodam parę zdjęć jak się z robotą trochę ogarnę
                  Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel 504278398 jak wspominałem rzadko jestem przy kompie
                  Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
                  JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                  Komentarz


                    #24
                    przepraszam nie Szymon tylko Sławek czyli Szymek1960 sorki.
                    wrzuć parę zdjęć jak możesz?
                    pozdrawiam
                    JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                    Komentarz


                      #25
                      kilka fotek, myślę że wystarczy??


                      Jeśli interesują was inne rzeczy z nierdzewki to zapraszam na www.nierdzewnie.pl
                      Ostatnio edytowany przez bobo; 164. Powód: zdjecia
                      JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                      Komentarz


                        #26
                        Z mojej perspektywy, niezbyt mi się to podoba. Działać pewnie i działa, ale estetyka taka sobie.

                        Umiejętności masz, sprzęt tez już jakiś, wiec możne jeszcze inwestycja w giętarkę trzpieniową i będziesz mógł dorabiać rury z jednego kawałka w o wiele krótszym czasie.

                        pozdro

                        Komentarz


                          #27
                          Drogi kolego giętarke posiadam .Uwierz mi że takiego kształtu nie da się od tak wykrępować.13 lat pracowałem w narzędziowni na Żeraniu dział tłoczników wiem co mówię, takie kształty jak oryginał to by trzeba było kupę kasty, mieszkanie byś sobie kupił.Trzeba by najlepiej maszyne NC.przystawki itp szkoda gadać.panowie zardzewiałe odpowiadają niema sprawy.
                          pozdrawiam
                          Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
                          JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                          Komentarz


                            #28
                            Nie ma co strzelać fochów

                            Przedstawiasz coś wiec trzeba się liczyć ze może to być ocenione.
                            Jak sam pisałeś jest kupa roboty i mimo wszystko ostateczny efekt na razie taki sobie.
                            Ale wierze w Ciebie

                            Tak z ciekawości sprawdziłem - u Yamahy oryginalny kolektor to 1800zl

                            -------------------------------------------------------------------------------------------

                            Dobra, spójrz na to. http://www.agpl.net/12474-yamaha-xtz...z-1989-96.html

                            Na podstawie tego powyżej, widać że da się to zrobić prościej. Z mniejsza ilością luków, prostym odcinkiem miedzy kolankami i z innym poprowadzeniem jednego wydechu pod spodem.

                            pzdr
                            Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

                            Komentarz


                              #29
                              Mam u siebie te kolektory, działają ok
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz


                                #30
                                ok panowie przyjmuje krytykę. jak wcześniej wspominałem ja nie zajmuje się zawodowo produkcją tłumików zdaje sobie sprawę że są firmy które robią to na masę.
                                mają do tego maszyny tylko do tego celu przeznaczone.
                                Uważam jednak że metodą warsztatową wychodzą całkiem przyzwoicie .same spawanie idzie szybko najwięcej roboty jest przy pasowaniu i polerce.
                                Nawet nie wiedziałem że są tak drogie,znaczy się że ja robię za 1/3 ceny hmm?muszę to chyba przemyśleć?
                                pozdrawiam
                                JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X