Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Dorabiam nierdzewne kolektory do ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      #32
      Jak widać na zdjęciu powyżej wydech też został odnowiony,został na nowo owinięty blachą oczywiście nierdzewną.przybiera na wadze
      zainteresowane osoby zapraszam niestety dopiero pod koniec sierpnia.nie mam w tej chwili już wolnego czasu
      -Odpowiadam z góry ,Tak potrzebuje stary tłumik z portkami ,wykorzystuję tuleje mocujące i mocowania aluminiowe są niezbędne ,potrzebuje ta blachę ochronno na stopę bo oryginalnej nie posiadam mam samorube inny rostaw,najlepiej wpaść motorem jeżeli to możliwe
      Niestety nie dam rady wcześniej
      504278398 najlepiej telefonicznie
      sb-inox@wp
      Stalowe balustrady nierdzewne wewnętrzne i zewnętrzne w połączeniu ze szkłem i drewnem, dla sektora publicznego oraz prywatnego. Sprawdź i odwiedź witrynę.

      pozdrawiam
      JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

      Komentarz


        #33
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #34
          możesz dać zdjęcie jakie masz założone kufry i sposób mocowania

          pozdrawiam
          Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
          JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

          Komentarz


            #35
            Co do oceny to mi sie bardzo podobają z kolegą robiłem gmole i wiem ile roboty jest z tymi zaokrągleniami więc szacun kawał dobrej roboty

            Komentarz


              #36
              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                #37
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #38
                  Usunięte na żądanie użytkownika

                  Komentarz


                    #39
                    Witam panowie 16 października wracam z Turcji więc będę do dyspozycji zapraszam
                    JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                    Komentarz


                      #40
                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz


                        #41
                        Usunięte na żądanie użytkownika

                        Komentarz


                          #42
                          witam panowie ogłoszenie dorabiam kolektory aktualne niestety nie posiadam już swojej tereski wiec zapraszam z tereską .
                          Ostatnio edytowany przez Bartas; 5. Powód: Wywalenie tego, co poszło do działu sprzedam.
                          JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                          Komentarz


                            #43
                            Pytanko- jest możliwe wykonanie kolektorów i wyprowadzenie po 1 na kaźdą stronę motocykla, tak, aby można było zamontować dwa osobne, pojedyńcze wydechy?
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              #44
                              A nie wykonasz kolektorów do ST bez motocykla? Mam teraz zdjete kolektory, jest zima..
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz


                                #45
                                Nie posiadam obecnie tereski ale z pewnością jest to możliwe takie rozwiązanie, niema najmniejszego problemu
                                ale musisz wpaść do mnie z swoją XTZ .kolektory muszę wykonać na motocyklu gdyż nie posiadam żadnego szablonu.
                                na pewno trzeba by przerobić podnóżek dla pasażera
                                widziałem osobiście tereske z podwójnym wydechem nie pamiętam jak to było rozwiązane ale się da

                                504278398
                                Stalowe balustrady nierdzewne wewnętrzne i zewnętrzne w połączeniu ze szkłem i drewnem, dla sektora publicznego oraz prywatnego. Sprawdź i odwiedź witrynę.
                                Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
                                JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X