Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Deflektor WD60

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez xivo Zobacz posta
    Mam 190cm wzrostu i standardową szybę w małej teresie. Jaki deflektor wystarczy na spokojną jazdę?
    Spróbuj dopasować szablon 262x160mmWzorzec szyba deflektora.jpg

    Pisz na skrzynkę euro.agencja@wp.pl

    Komentarz


      #47
      A przy 190 cm wzrostu, przy XTZ 750 z wyższą szybą, co mam spróbować dopasować?

      Czy przerabiałeś już może z kimś taki wzrost, z wyższą szybą i masz sprawdzone rozwiązanie?

      W tej chwili pęd powietrza uderza mi prosto w kask...
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      http://bikepics.com/members/maciulak/

      Komentarz


        #48
        Zamieszczone przez maciulak Zobacz posta
        A przy 190 cm wzrostu, przy XTZ 750 z wyższą szybą, co mam spróbować dopasować?

        Czy przerabiałeś już może z kimś taki wzrost, z wyższą szybą i masz sprawdzone rozwiązanie?

        W tej chwili pęd powietrza uderza mi prosto w kask...
        maciulak, ja po zakupie turystycznej czyby do mojej ST również ciągle odczuwałem duży dyskomfort w czasie jazdy z powodu pędu powietrza uderzającego prosto w oczy - jeżdżę w kasku offroadowym z goglami i mam prawie 2m wzrostu. Niestety nie mogę sprawdzić jaki deflektor zamawiałem u wd60, bo straciłem historię wiadomości na skrzynce, ale na 90 % był to ten 240x140 - wcześniej lepiej wszystko pomierzyć na szybie, aby się nie okazało, że deflektor nie będzie dopasowany. Skłamię mówiąc, że po zamontowaniu deflektora za kierą jest zupełna cisza i nie czuję pędu powietrza - powietrze nadal wali w kask ale tylko na boki i czubek daszku, ale różnica i tak jest ogromna i żałuję, że nie kupiłem go wcześniej

        Komentarz


          #49
          Rozumiem wd60, ze nadal jest wszystko aktualne i mozna je zamawiac?

          Kamyk
          ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

          Komentarz


            #50
            Nic się nie zmieniło, nawet ceny pozostały na niezmienionym poziomie - do końca czerwca.
            Doszły nowe wzory, które można zobaczyć w załączniku.
            Kontakt bez zmian: euro.agencja@wp.pl

            Załączone pliki

            Komentarz


              #51
              Zamówienie poszło

              Komentarz


                #52
                Jasiekxtz - przesyłka jest już w drodze.

                Komentarz


                  #53
                  Przesyłka dotarła. Deflektor pierwsza klasa

                  Komentarz


                    #54
                    Zamówienie poszło

                    Komentarz


                      #55
                      Deflektor został wysłany.

                      Komentarz


                        #56
                        Otrzymałem, super sprawa. A pudełko nie na deflektor tylko na kanapki do pracy będę woził

                        Komentarz


                          #57
                          Hej

                          To ja mam pytanie: jaki deflektor bedzie najlepszy do mojej szyby? I czy wogole damy rade zawiesic cos? Jest ona wygietawiec nie wiem ktory by pasowal.

                          IMG_0887.jpgIMG_0885.jpg

                          wd60 - z gory dziekuje za pomoc.

                          Kamyk
                          ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                          Komentarz


                            #58
                            wg mnie linki nie działają
                            może wstaw z jakiejś lokalizacji netowej
                            ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                            FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                            Komentarz


                              #59
                              Kurde faktycznie Jeszcze wczoraj je widzialem. Pokazuje jeszcze raz:

                              IMG_0885.jpgIMG_0888.jpg
                              ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                              Komentarz


                                #60
                                słyszałem że toto się kładzie na wietrze trochę - deflektor jeszcze to pogłębi...

                                Zrobiłbym tak - za pomocą dystansów postawiłbym szybę do pionu, ew wzmocnił dookoła rantu taką "twardą izolacją" z jakiegoś kabla lub alastyczną rurką naciętą wzdłuż.
                                I będzie Rally Mod

                                Robkri ma własną Rally szubę postawioną na blaszkach, a Łojek miał nawet prototyp o zmiennej geometrii.
                                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X